bugün

--spoiler--
tekerleme olmuş.
--spoiler--
--spoiler--
başlığıma entry girinsene la.*
--spoiler--
`http://galeri.uludagsozlu...m-ben-gidiyorum-capsleri/` anca bu yakışır.
ilköğretim ve lise yıllıklarında insanların birbirleri hakkında bir şey yazmasına benzer bir durumdur.
Gençlere ve tecrübesizlere Kedipipimi7 ile hayat bilgisine giriş
- Sır Kapısı tadında bir hayat beklemeyin. Eden ettiğiyle kalıyor. Ahiret inancıyla umudunuzu diri tutun. inanmıyorsanız tam battınız.
- iyiler kazanmaz. Genelde asil kaybedişlerin tarafıdır onlar
- Star Wars filminin ana repliğini daima aklınızda iyi tutun. Neydi o hatırlayalım "Güç Seninle Olsun" güç sizinleyse (Siyasi olur, Sağlam torpil olur) hayat güzeldir size
- Çok çalışmak, dürüst çalışmak iş hayatında sizi yükseklere çıkarmaz. O Milyon milyar sahipleri yalan söylüyorlar. Kişisel gelişim kitapları ve başarı hikayeleri vesaire hep sizi inandırma püskülleri
- Parasız saadet olmaz
- Güçlü değilseniz güçlü birine sığının (Yalakalık olur, el pençe diz divan olur)
- Daima komşunun tavuğu kazdır.
Diğer dersimize kadar guuut naytt gençler vizede çıkacak bu konu ona göre ;)
Kedipipimi7 ile yatırım yönetimi dersler 1. Bölüm:
iyilik biriktirin...
Para biriktirmekten çok daha karlı bir yatırım yapmış olursunuz.
Piyasadaki dalgalanmalardan etkilenmez
Akarı yok, Kokarı yok
Çalınma kaybolma derdi yok ;)
Sevgili Dostlar kurumsal firmaların genelinde Bilgi işlem birimi vardır.
Bu adamlarla ilgili (Bende dahil) bir kaç konuyu aydınlığa kavuşturayım naçizane
-O her bir kullandığınız şey bir mühendislik alanı (Yazılım,Donanım,network)
Biz herşeyi bilemememiz gayet normal. Ama araştırır bir çözümünü buluruz.
- Bir bilgi işlemci zannettiğiniz kadar boş boş oturmuyordur, Haaa dediği kadar meşgul da değildir.
- Sizin için acil çözülmesi gerekli olan, Onun için o kadar da acil değildir.
- Tamam Egoya çok müsait bir departman sonuçta bilgiyi yönetmek zamanın en değerli şeyi. Ama egosu çok yüksek bir bilgi işlemci ile çalışıyorsanız bilin ki cehaletini egosu ile maskeliyordur * çokta güvenmeyin bilgisine becerisine
güncel Önemli Başlıklar