bugün

araba patlatmak ? sayılırsa evet.
Ehliyet sınavina telefonsuz girmek.
sevmek hem de platonik daha ne olsun kii ??
patavatsız ve gazla çalışan kişiliğimle bir sürü şey gelir aklıma. *
Hiç motosiklet sürmesini bilmediğim halde arkadaşıma bilirim diyerek motorunu sürmem gerçi sonuç ikimiz içinde pek iyi olmadı ama olsun.
kullanılmış tuvalet kağıdının kullanılmayan tarafını mecburiyetten kullanmak.
yaptığım en cesurca şeyi korktuğum şey yüzünden yaptım.
ortaokulda türkçe öğretmenimin telefonu çalmıştı ve ona "hocam önemliyse biz çıkalım" demiştim. kadında gülmüştü, çok kafa kadındı ulan. özledim.

edit:en sinirli öğretmenimdi, o yüzden çok gurur duymuştum kendimle.
Cesurluk denen şey aptallıkla alakalıdır. Bundan dolayıdır ki:
Ceviz üstünde fındık kırmak.
Orjinalini yazdığım an çaylak oluyorum malum.
'evlenmeden olmaz' denilen şeyi yapmak.

pişman mıyım?
evet.
ilk defa buluştuğum erkekle yiyiştim. Çok pişmanım. Ama son pişmanlık fayda etmiyor.
ziyaaa arkadaş olmayı planladıgı kızın evini arar, annesi açar telefonu;

ziyaaa- merhaba bilmem ne dershanesinden arıyorum dişi ziya'nın deneme sınavı var cep numarasını alabilir miyim?

annesi - evde yok şimdi sonra arayın

ziyaaa- danışman hoca görüşecek deneme sınavı ile ilgili bla bla bla...

annesi - tamam 0599-xxx xxx xxx

ziyaaa- iyi günler.

ziyaaa konuşmaya bile cesaret edemedigi kızın cep numarasını alır, o zamanlar 1 sms 2 kontör hele başka operatör ise 4 kontör, çagrı diye bir olay var paralel evrende...

kısa kesiyim mesajdı, çagrıydı konuşma ve uzun yılların getirdiği samimiyet ve dürüstlük ve aşk...

edit: mutlu son şuanda yarın giyeceğim gömleklerle meşgul....
Babamin paketinden ayni anda 3 dal sigara çalmak.
7 adamin karsisina tek dikilmek. ben fikirlerimle, onlar yumruklariyla dovduler ama bende bir ikisini hasat ettim tabi *
Java ögrenmeye calismak.
Okulda iri yari bir cocukla 2 arkadasina dalmistim 3 unude dovmustum kavgayi ayirmak isteyen kisiyede yanlislikla vurmustum.
Son 10 yılda üç kişiyi boğulmak üzereyken kurtardım. Ama bir teşekkür bile almadım.
Hareket halindeki trenden atlamak. Sakatlık durumu olmadı ama yinede yapılmış en büyük mallıklar listesine kafadan girer.
motosikletle 299+ ile gitmek.
bolu dan ordu/fatsaya kadar otostopla gitmek. kamyoncuyla bi de. adam kayınçosuyla olan seks maceralarını anlatmaya başlayınca inip fatsada otobüsle trabzona geçmiştim.
sümelayı görelim diye götü kaybediyoduk amk.
Gittigimiz yuzm havuzunda ayni anda bogulan teyzemi ve annemi kurtarmak. Zira ikisini toplasan yuz yirmi kilo rahat varlar. Cesurca birseymi bilmem ama dort kisilik bir kiz grubuyla kavga edecektim karsimdaki kiz benim iki katim iri yari birseydi. Atara kalktim kiza yumruk attim kiz kalkamadi polis falan geldi kactim. Resmen nakavt oldu. Ve baska bir kavgada kavganin ortasinda kizin ustune arabanin ustunden atladim. Kizin kolu kirildi. Birde ust kat komsuyu dovdum mahkemem var.
babam ekmek al gel dediğinde bu günde sen al be demiştim karyolayı götüme sokmuştu.
balkondan balkona atlarken 2. katta asagı düsmek .
ailemin haberi olmadan piercing taktırıp, saçımın bir kısmını maviye boyatmıştım.
1 saat bakıştığımız kızla 1.30 saat sonra kendi evlerinde annesinin yatagında hem kızla hem annesiyle oturup dertleştik.

Edit: Sikişmedik la.
güncel Önemli Başlıklar