bugün

Tekrar eden seslere takarım. Yani birinin tırnağıyla masada ritmik sesler çıkarması, ağzında home party varmış gibi şapırdatanlar, yemekten sonra maket f16 lar diş aralarına füze atıyomuş gibi cıkk layanlar. Fena tutuluyorum.
Cır cır böceği sesini duyunca ben de onlar gibi ses çıkartmaya çalışıyorum bilmem refleks herhalde.
sağ el takıntım var,solakım. lise sonda sağ elle yazdım 6 ay,derslerim çok kötü düştü eğer bunu yapmasaydım şimdi mühendistim diye hayıflanıp duruyorum, bu düşünce kafamdan hiç çıkmıyor.
Birisi su içince aynı bardaktan su içememek. içince sanki baldıran zehiri içiyormuşum gibi hissediyorum. iki gün sonra dudak altlarım kıpkırmızı oluyor.
Birinin giydiği ev terliğini yıkamadan kesinlikle giyemem, tiksinirim.

Bu kişi annem bile olsa giymem.
Açık kapıları, dolap kapaklarını kapatmak.
Saçıma rüzgar bile deyse küfür ederim.
Şimdiki evlilerin evlerinde yok yaşlıların evlerinde hâlâ bulunabilen üzeri dantelli cam büfelere karşı takıntım var.eğer büfenin içinde 40-50 yıllık siyah beyaz fotoğraflar varsa o ortamda duramam,yemek bile yiyemem.sırf bu yüzden teyzemin evine de gitmek istemem.bu takıntı nasıl oluştu diye sorarsanız bir rüya sonucu oluştu.sırf şarkı ve kliplerine hayran kaldığım mabel matiz'in yaşlı kadınlarla çektiği a canım klibinde de aynı büfe olduğundan klibi de seyredemez oldum.
Karşımda sakız çiğnenmesi ya da sakız çiğneyen birine denk gelmek tüm enerjimi alıyor.
bankadan para çektikten sonra veya bir şekilde(müşteri) elime kağıt para geçtikten sonra ilk işim parayı aynı yönde-hizada düzeltmek ve eşitlemek olur.

çok önem veririm.
sarı ve kırmızı renkleri birbirinden uzaklaştırmak yan yana geldiğinde deli oluyorum .
Çaydanlığın kulpları aynı hizada olmalı.

Bunu ayrık bırakan nasıl rahat edebiliyor?
şemsiye kullanamamak. bu durumdan mütevellit defalarca sırılsıklam olmuşluğum vardır ama olsun.
O kadar cok var ki yazarsam normal biri olmadıgımı dusunebilir insanlar. Bana kalsın en iyisi.
-sigara kokusuna fena takıntılıyım asla tahammülüm Yok memnuniyetsizliğim her halimden belli olur söylenmeden duramam hatta çok ortam terketmişliğim vardır bu konuda en büyük takıntım sanırım.

-makyajlı uyuyamam.

-fazla samimiyeti (teması) sevmem.kişisel alana saygı.

-karşımda sakız çiğnenmesinden nefret ederim birgün saçınıza yapıştırıcam o sakızları haberiniz Yok.
Konsantre sorunu yaşıyorum. Özellikle sınav olurken. Odaklanamıyorum sorulara. Evde gayet güzel çözdüğüm soruların benzerini sınavda yapamıyorum. Yanımda oturan kişi sanki beni takip ediyormuş gibime geliyor sınavda. Dikkatim dağılıyor. Ayrıca yazım da çirkin olduğu için yazmak bile gelmiyor içimden.
Çay taşımak.

Hep dökecek gibi hissediyorum. Sinirsel mi, psikolojik mi çözemedim. Mal gibi hissettiriyor.
Ben.

Varoluş içersinde ruhsal sıkıntılar yaşatıyorum kendime.
Saçımla oynanınca katile dönüşebiliyorum.
.) ı(
(_)_)
Evde uyurken su sesi gelmeyecek, odaların kapısı kapalı olacak.
Odada yalnızsam uyurken kapı illa kapalı olacak çok sıcak olsada. Hele bi de evde yalnızsam televizyon açık olacak.
Simetri hastalığı.

Kitapların kırışmasından ve başına bir şey gelmesinden haz etmem.
bir günüm diğerine eşit olmayacak. olursa tek sefer yaşadığım ömrü ziyan etmiş gibi hissediyorum.
görsel