bugün

Var üç beş bişey umarım yenileri eklenmez.
o 1. spermi geçmemeliydim.
okunan bölüm, ya ne olacağıdı. burası türkiye beyler burada alınan her nefes
pişmanlık sebebi.
Keşke onunla sevişmeseydim aq.
Hukuk okumamak.
Zamanında aşık olmayı istemek.
Zamanı kontrol etmeye çalışmak. Halbuki her şey zamanında güzelmiş azizim.
doğmuş olmak.
o son kahveyi içmeyeydim iyiydi. *
Gerçekten ama gerçekten olmayacak şeyleri olmayacak insanları kafaya takıp hayatıma dahil ettim bunun geri dönüşü yok.insanca davranıp sevgi besledigim için çok pişmanım.
Doğmak. Efor sarfetmekten nefret ediyorum. işe git, eve gel, yemek hazırla, oraya git buraya git, markete git. işte bütün bunlar hep sıkıcı.
Bilmem yaptıklarım mi yapamadiklarim mi.
teyzemin bir arkadasinin kardesi ilah bir kariydi. acaip guzel ve seksi bir bayandi. etrafta "mesrep bir hanim" olarak bilinirdi.

elime cok firsat gecmis olmasina ragmen, mala vuramadim. yanarim yanarim ona yanarim.
Bu gece neden ders çalışmadım?
Dün neden çalışmadım?
Yarın neden çalışmıycam?
dünyaya gelmek demek isterdim fakat bu elimde olan bir şey değildi, aynı hatayı tekrar yapmak demek istiyorum bundan önce defalarca yaptım. hatalardan ders çıkaramamak en büyük pişmanlığım benim ama geçmişe dönüp baktığımda bunu da defalarca yapmış olarak buldum kendimi...
o kadar "yapma" demesine ragmen agzina bosalmam neticesinde beni terk etmesi... yaptigim icin cok pismanim. seytana uydum. asıl kotu olan bosalirken kafasini ve burnunu tutmam oldu. onu yapmayaydim iyidi.
Birine yaptığım iyilikler...
Bu sene KPSS ye hazırlanmadığım için yaşadığım durum. Olurda tercih yapma hakkım olursa 21 açıp neresi çıkarsa gideceğim.
Çok kez pişman oldum olmaya da devam ediyorum. Pişman mıyım. evet.
O son gülüşe aldanmayacaktım.
Fazla merhamet.
evlilik. başlı başına pişmanlıktır. yapma, yaptırma.
Olmayandır.. Hayat pişmanlıklar için çok kısadır..
Doktora gitmemem amk gitsene doktora gerzek kafali.
Bi keresinde bakkal dükkanda yokken çikolata çalsam mı diye karameli didoyu elime almıştım neyse tam çalarken gelir görür diye yerine bırakmıştım ama on dakka falan bekledim sürekli aynı olay tekrarlandıydı. Keşke çalıp yeseydim kafam yorulmazdı amınakoyim.