bugün

Askeriyede calismam yuzunden bosluguma gelince olmadik insanlara komutanim dememdir.
Bir kere bir arkadaşın canı sıkkındı, öteki arkadaşa hastanın nesi var diye sormuştumsndjwkdkdnsd
Mesleğe başlamadan deforme olduk iyi mi?
Yargıtay da duruşmaya girmiştim.
Menisküs yırtığı.
sürekli bir şeyler yazmak.
Anaokulda çalışınca çocuk istememek. Nenemden kayınvalideme büyük bi istek çemberindeyim.

Herkes "bebeğin olsun da sevelim" derdinde de; o çocuğun sabinin sorumluluğuna hazır hissetmiyorum kardeşim, napayım. Dünyaya gelen bi robot değil ki yapamadığımda pilini çıkarabileyim?!.
Ayak baş parmaklarda hissin kaybolması.
(bkz: aşçılık)
(bkz: ayakta çalışmak)
(bkz: rahatsız terlik)
Deformasyona uğrayacak kadar mesleki hayatım olmadı. Ama olsaydı muhtemelen sinir hastası olurdum.
tatile giderken çantama hesap makinemi koymam. mühendislik öğrencisinin yaşadığı bir deformasyon evet. darısı mezun olunca da yaşadığım günlere.
Kafayı bozmuş olmam. Soykırımlar, katliamlar, cinayetler... Tarihçiyim.
Artık bulduğum her yerde uyuyabiliyorum. Bankta, bekleme salonlarında, konuşmamın ortasında koltuğu rahat bulduysam vs. üstelik saatin veya uykulu olup olmamanın bir önemi yok.
Agent olmak yıllarca, kimseyle konuşmak istemiyorum telefonda hepiniz kin kusuyorsunuz hadi canlarım.
Mekanlarda yiyip içtikten sonra masayı detaylı toplamak, sandalyeyi de düzgün yerleştirmek, bazen garsona afiyet olsun demek, servisin ve garsonların davranışlarının eleştirisini yapmak.
insan sevmiyorum. Her türlü yüzlerine maruz kaldığım için 10 senedir, içimdeki insan sevgisi çok azaldı.
Deformasyon sayılır mı bilmem ama sorulardan kaçmak için yaptığım mesleği söylemiyorum genelde memurum deyip geçiyorum.
Düzenli faranjit ,laranjit halleri .
ahlaki erozyon.
halka açık yerlerde görev yaptığım zaman, herkesten nem kapar olmuştum.
acaba hırsızmı,canlı bombamı, yankesicimi,katil mi, çantasında ne var.
fiziki olarak yıpranmasam'da
ahlaki çöküntü yaşamaya başlamıştım.
neyse ki istifa edip kurtuldum.
o insanlardan özür dilerim.
sorun sizde değil beni insanlıktan çıkaran koltuk sevdası yüzünden üstüme gelen evde kalmış yöneticide.
Yeni tanışılan insanların sürekli ağzının içine bakmak.
(bkz: hepinizden nefret ediyorum)
memelerim çok sartı.
genel ev kadınıyım. ne kadar elleme desemde hayvan gibi mıncıkılıyorlar.
fm'de gol yeyince sistem dondu deyip reset yapmak.
Vasıf olmayınca, mesleki deformasyonda yok, haliyle.
Unutkanlik. Ozellikle beyaz yakalilarda cok gorunur.
göremiyorum otobüs dolmuş dibime kadar girmeden üzerindeki yazıyı göremiyorum genel olarak göremiyorum.

orta düzey graphic designer.
Su gibi yalan söylemeyi öğrendim.

Yalanı öyle bir söylüyorum ki şeytan görse tövbe eder.