bugün

ben zamanında cipralex ve remeron kullanmıştım. şimdi diderali kafama göre bir kullanıyorum diğer gün kullanmıyorum.
Misoldür. Iyi kafa yapıyor. Memnunum ve tavsiye ederim.
lustral, fulsac, zedprex, ativan gibi ilaçlardır.* ativan en babası ama antidepresan sınıfına girmiyor tabi.
- gün boyunca bol su tüketmek*
- hareketsiz kalmamak, mümkün oldugunca yürüyüs, bisiklet binmek veya kosu
- günde en az üc insanla sohbet etmek, dertlerini dinlemek, dert anlatmak
- en az bir meyve tüketmek (elma, armut artik eline ne gecerse)*
- sigara konusunda hala süpheliyim ama azaltmakta fayda oldugu kanisindayim

hepsi bedava, üstelik cevre edinildigi icin de ekonomik sorun cekilmiyor. borca mi ihtiyacin var? dostlarin faizsiz veriyor. bu da "param yoktu olmadi" faktörünü azaltiyor.

* alarjisi olmayanlar haric hic birisinin de yan etkisi yoktur.
günlük zikirler .
Sarı kantaron mu ne vardı o.

Gerçi bi halta yaramadı hala sorunluyum hala malım.
Laraxyl..
(bkz: passiflora) kullanmıştım bir aralar. bulaşmayın bu boka. Mutlu olduğunuz şeyleri yapın, başlarım ilacına.
(bkz: prozac)
önceden selectra kullanıyordum. uzun zamandır kullanmıyorum. tasvip etmiyorum da.
Cipralex.
gelişmiş ülkeler, yeni icad ettikleri ilaçların deneyini gelişmekte olan ülkelerde yaparlar. sürekli güncellenen antidepresanlar da buna örnek diye düşünüyorum. ne demek yahu "lustral piyasada kalmadı, artık heryerde selectra var, ama bir ay falan kullanınca alışıyosun yea" ? aklınız mantığınız alıyor mu bu hibi şeyleri.
uzak durun kardeşim haplardan antibiyotiklerden özellikle. kobay mısınız siz?
Risperdal,efexor,lustral,cipralex,atarax,prozac. Ancak son tedavim ilaçsız kendi kendime oldu kullandığım hiçbir ilaç hiçbir işe yaramadı. Ben iyiyim lafı herşeyden daha yararlı.
misophonia Sıkıntımın bir nebze olsun hafiflemesi umuduyla psikiyatra gittiğimde biraz anlamaya çalışıp sırf bir dönem ellerimi çok yıkıyordum elimin üstünde egzama gibi kuruluk olunca azalttım dedim diye okb deyip lustral Dayamıştı. Ben de bir bildiği vardır deyip bir buçuk yıl kadar devam ettim ancak hiçbir faydası olmadı.

Birkaç yıl sonra başka bir psikiyatr yine aynı rahatsızlığım için aripa Verdi ve anksiyete için de prozac verdi. Prozac az da olsa işe yaramıştı hakkını yemeyeyim şimdi. Ama aripa ne amaçlıyordu asla anlamış değilim. Prospektüsünde şizofreni falan diyordu ama o kadar okumuş içeriğini biliyordur bir bildiği olmasa yazmazdı deyip onu da uzun süre kullandım ama yok. Sonuç yine hüsran. Üstelik yıllardır sabit kiloluyken, yeme alışkanlığımı değiştirmemişken pat diye aldığım 20 kilo da cabası.

Bundan sonra sokakta çıplak koşup sümük yemeli, kafasının içinde on farklı karakterle konuşmalı kafayı yemedikçe psikiyatrinin kapısının önünden geçmem.
belki çok üzücü ani bir olay yaşayıp sakinleştirici almam gerekirse giderim o da belki.

Misophoniayı araştırmayıp okb ile aynı tedaviyi uygulayıp geçiyorlar resmen. Bu ilaç yazmış olmak için ilaç yazayım psikiyatrlarına güveneceğime sesleri duymamak için kulaklarıma şiş saplarım daha iyi.
Olmayandır. Zira psikolojimi hep kendim bozduğum için nasıl toparlamam gerektiğini de kendim şeaapıyorum.
(bkz: maraton koşmak)

(bkz: ağırlık antrenmanı)

(bkz: kahve)
kubar, mari, skunk, koko, xanax.
bi ara zedprex kullandım. hafif bi şeydi sanırsam 3 tane filan atıyordum bana mısın demiyordu. ama psikolojik olarak çok iyi geliyor.
ooh antidepresanla farklı olan ergenlerimiz de burdaymış dedirten başlıktır.

oy oy oy sen hastaneye gidip antidepyesan mı yazdıydın? needeymis? hanimis?
güncel Önemli Başlıklar