bugün

dusundurur.
çok şükür kredi kartı kullanmıyorum huzurluyum.
bana göre çok olan borçtur.
0.00 TL dır. Kredi kartın yok rahatım, gerçi kullansam da ödeyemeyecegim borcu yapmam.
hayatımda ilk defa kredi kartı kullanarak borç yaptım 80 tl. onuda bu gün daha ödeme tarihi gelmeden ödedim. kredi kartına karşıyım. banka kartı kullanıyorum. kredi kartından farkı hesabında para varsa harcıyorsun, yoksa harcayamıyorsun. çok basit.
250 tl cik.
1507 tl olan borçtur.
Asgarisi 450 sanırım.

edit: bunu neden eksiledi arkadaş merak ediyorum.
kykdan alınan kredinin avans hesabını açtırdıktan sonra yetinmeyip kredi hesabını da açtırıp oraya yüklenip 500 tl olan borçtur. öğrencilik hayatım boyunca edindiğim ikinci yüksek borcum. ilki de kyk kredisi. ha birde ilya yayınevi diye sikimsonik bir kitapevinin benim zaaflarımdan faydalanarak bana taktıkları 780 tl değerindeki 4 setlik kitap serisi borcu.

alayınızın *mına koyayım
12,88 TL.
4.200 tl. ödeyecek olan mı var neden söylettinizki şimdi.
daha kredi borcu var yaramızı deşmeyin arkadaşlar.
TEB 400 tl iNG 500 tl finansbank 1500 tl deniz bank 600 tl. 26.000 tl araç kredisi 16.000 ihtiyaç kredisi. 1000 tl kmh. Yardım etmek isteyenlere iban verebilirim.
Yoktur. Nakit akıyoruz.
0 tldir,çünkü ben kredi kartına karşıyım dayı..
147 liradır. 580 liralık borcumu 8 taksite böldürmüştüm. 6 taksit ödedim kaldı 2 taksit. ama onu ödeyemiyorum. iş güç olmayınca sağdan soldan destek alarak ödemek zorundayım. ayın 5ine kadar ödersem çok güzel olacak. ihbarnameyi evdekiler görmesin diye son anda yok ettim.
14 bin 888 tl.

edit: bankamatik ekranından okudum lan, küsüratı inandırıcı olsun diye sallamadım. *
230 bin tl cik, biliyorum yaprağı yemişim.
Kredi kartı değil ama diğer krediden var. Telefon aldırmıştım. 2700 lira.
Hayatım da bir kere kredi kartı aldım. Onun bile limiti fulledim. Çok çekici birşey olmayan parayı harcıyorsun . Bankalar gerçekten akıllı.
cektiğim krediyle birlikte 60 civarı. evet i'm student.
4.325,47 tl.
sözlüğün girişine tip-box koydum ha gayret ödeyeceğiz.
1000 TL dir.
16200 TL şu an itibariyle.
kimin borcu yok ki? herkes borçlu herkes batık.
tek kuruş borcum yok.
0 yazıyla da (sıfır)
Bi allahın kuluna borcum yok ama istersen sana kredi açabilirim.