bugün

(bkz: kapıya gelen anketçiye bir çay bile ikram etmemek)
(bkz: neden isim uludagsozluk)
(bkz: kurufasulye pilav)*
(bkz: şemsiye)
benimle evlenirmisin? (ibrahim tatlıses ses tonu ile, hülya avşar gibi bir kadına)
küçükken olduğum bir ameliyatta içimde çatal kalmış. yemek yemiş ibneler ameliyathanede. çıkardılar sonra, gözlükle röportaj verdim karizma oldu.
(bkz: alışı kuvvetli olmak)
bir bardak su.*
bi tabak menemen olsa ne güzel yerdik şimdi be..
12 inc yani 30 cm.
yeminle içime oturdu. bu nedir kardeşim?
(bkz: geyik)
küfür. çoğu zaman kalıyor, edemiyorum, söyleyemiyorum.
(bkz: gaz)
yazarların söylemek isteyip de söyleyemedikleri duygu ve düşünceleridir.

(bkz: Sözlük bana karı bul lan allahsız)
ulan sırf yazar olacam diye hangi başlığa ne yazsam diye bi ton düşündüm, sanki kurul var karşımda, sizde bazen saçmalayabiliyorsunuzdur. çaylakların saçmalama hakkı yokmu yani. *
wonder.
herhalde adam gibi öpüşemeden bu dünyadan göçüp gitmek.
bok!

not: hem kabız hem de basurum lan. vurmayın bana. itmeyin. asmayın.
(bkz: makas) * *
buz pateninde bi salto atlayışı yapamamak.
o gün onu dövmeliydim sözlük çok içerledim.
sadece içinde kendimi mutlu ve huzurlu hissedebileceğim bir evim olsun istedim. şöyle balkonuna çıkınca nefes alabileceğim. aradım, buldum; altı kez ayrı günlerde gezdim evin içini. herşeyi hayal ettim; perdelerimi, koltuklarımı koyacağım yeri, yatak odasındaki fransız camın doyasıya aldığı güneş ışığıyla apaydınlık güne uyanacağım sabahları, mutfağımdaki zebra perdeyi, güneş batana kadar apaydınlık odalarımı, sıkıldığımda kendimi on adım ilerideki avm'ye atışımı, hiç ama hiç evden çıkmak istemeyişimi... hiçbir konuda bu kadar kararlı olmamıştım. çok didindim, çok istedim ama olmadı, olmadı... evin yarısından fazlasını peşin vermem gerekti. bulamadım, buldum, vicdan yaptım, hesapladım, muhtaç kaldım. olmadı, oluyordu ama çok zordu.
satılık yazısını kaldırmışlar. sordum, evlenecek doktor bir çift kiralamış. benim hayallerimi süsleyen odalarda başkaları kahkaha atacak, iş dönüşü kahvelerini o balkonda içecekler. bakamıyorum önünden geçerken. içim sızlıyor. her defasında biz her türlü yardım ederiz ev alırken deyip, beş kuruş ortaya atmayanlara sayıp sövüyorum. başka evleri de beğenemiyorum. sizin de hevesiniz kalsın kursağınızda. çok isteyin de birşeyi, olamasın inşallah !
Ömrümün sonuna kadar ' çok aşık ' kalacaktık. Olmadı ya. Hani bir de bunun imkansız olduğu yüzüme tokat gibi çarptı ya. Çok pis bir boşluk var içimde kimse doldursun istemiyorum. Doldururlar diye korkuyorum.
Kıvanç Tatlıtuğ'un meltem Cumbul ile çıkması.
Mazi kalbimde yaradır.
Hayat bana hep sol frameden vurdu.