bugün

yanlış hatırlamıyorsam zor günler geçirdiğim fen bilgisi dersinin sınavıdır. konu sistemler; dolaşım sindirim vb. 7. sınıf olması lazım.
Ortaokulda arkadaşım ile kağıt değiştirmiştik. ingilizce sınavıydı. Sınavdan sonra içim rahat etmedi ve öğretmenime gidip ben kopya çektim bana düşük verin demiştim. Öğretmenim de ben görmedim çektiğini onun için kağıdın kaç puanı hak ediyorsa onu vereceğim demişti.
Evet kabul ediyorum bende biraz salaklık var.
ilkokul matemetik dersi kopya çektiğim eleman şuan fetöden içerde bende burda entry giriyorum gülesim geldi.
Fizik sınavında astigmatımdan ötürü kopya kağıdını sıranın altından görememem ve akabinde kağıtla cebelleşirken yakalanıp sözlüler dahil 0 almamı sağlayan olaydır.
Soyadı Kopya olan bir arkadaşımın fotoğrafı.
ilkokulda çarpım tablosu sınavını, kalem kutumdaki küçük çarpım tablosu cetveliyle geçmiştim. sonrakini de arkamdaki sırt çantamı düzeltme bahanesiyle aynı cetvele bakarak geçmiştim. sonuç; çarpım tablosunu öğrenene kadar içim şişti.
Tarih dersinde çekmiştim. Okul eteğime astar dikip üzerine ders notlarımı iple tuturmuştum.
1. sınıftayım daha okuma yazma yeni öğreniyoruz takmışız kurdaleyi hoca herkese adımızı soyadımızı yazdıracak. benim de soyadım gönçavdi nasıl yazayım ben bunu. sınıf defterinden adımı soyadımı bir kağıda yazmıştım baka baka sonra hoca istediğinde yazmamızı kağıttan baka baka yazmıştım sonra da kağıdı yere atıp yok etmiştim. ama ne adrenalin yaşamıştım. ilk tecrübe erken oldu ve öğrenim hayatım hep kopyayla geçti.
Darüșșafaka da Orta birde fen dersinde, teksir veya saman kagit dedigimiz kagîta Kopya dosemis, yakalanmamis ve de yüksek not almistim.
güncel Önemli Başlıklar