bugün

En azından kötü bir şey olmadı. Züğürt tesellisi.
10 üstünden 11.
170 km yol gittim istediğimi aldım geldim. (bkz: meme)
Sekkiz.
10 üzerinden 6 diyorum. Ne çok iyi ne çok kötü.
imamoglu kazandı bugun türkiyenin en kötü günü.
10 puan 10 puan 10 puan.
10 üstünden 9,8
Sıfır. Bok gibi bir gündü lan.
iş dolayısıyla üç puan kırdım. Öğlen yemeği de iyi değildi. Sıkıcı bir gündü. Puanım beş.
iyi başladı, daha iyi gitti, üçüncü çeyrekte tatsızlıklar meydana geldi, bakalım son çeyrek toparlar mı ona göre puan vericem. Bu şekilde biterse 10 üzerinden 5 falan en fazla. O da sizin güzel hatrınız için
uzun bir zamandan sonra ilk kez 10 üzerinden 10. mutluyum be sözlük.
10 üzerinden 10, O'nunla olduğum her gün muazzam.
Çevremdeki insanları sürekli şekillendirmeye çalıştığımı fark ettim. Ben ne istiyorsam farkında olmadan öyle yaptırıyorum. Ben istediğim için olması çok kötü.
Bu farkındalık için 4 veriyorum.
10 üzerinden 6.5 verebilirim.
ımm sabah kalktım evde yattım. Kahvaltıda tavuk yedim. Sonra gene yattım. Ev ahalisi gelmeye yakın temizlik yapmış gibi görünmek için yerlere domestos döktüm. Millet gelince boğuldu hemen cam açtılar bi de kızdılar ben de sinirlendim. Evin reisiyle kavga ettim. Sonra ekmek almaya gittim. Akşam yemeğinde menemen yedim.
3/10
10 üzerinden 9 veriyorum her şey güzeldi.
7 buçuktan sekiz gün bitmeden buçuğu tamamlayan güzellikler sağolsun.
rakam yazmaya bile tenezzül etmiyorum.
Istedigim gune puan verebilir miyim ortmenim?
Cuma 10 puan 10 puan 10 puaaan.
Ertesi gunu icin de oyle.
Pazsrtesi sali 1 er puan.
Carsamba persembe 6
Pazar 8.5 dan 9.
-3 yapmam gereken şeyler bitmedi.
10 uzerinden 3.
10 üzerinden 3.
Çok bile verdim. Uyku lapa olmuştu. Kahve su gibiydi. Gün hiç güzel davranmadı bize, yaaani hiç misafirperver değildi. yaptığı ayıptı bence.
Sanırım 10 - bir pazartesi günü olduğunu da düşünerekten -.
8.
2 puanı hiç güneş görmediğim için kırdım.
Gerçi güneş görmemek sıfırla çarpmak gibi ama neyse..
3 amk o da yaşadığımızın hatrına.

Hava kronik kapalı zaten. Bugün az bişe bulutların arasından güneş göründü. Hemen kendime bi kapuçino çektim terasa çıktım. Dedim iyi la ne güzel bak havalar da açıyo yavaş yavaş. Ulan hani iki satır bi mutlu olduk ya kaşla göz arasında bi sağnak geldi. Peşinden bi doluya çevirdi paspasları kaportaya zar zor yetiştirdim dolu vurmasın diye. Kafama kafama taneler vurdukça tosbaa gibi boynumu içeri çekip omuzlarımı dikelttim amk. iki dakka keyfim vardı bugün o da pic oldu çok şükür.
güncel Önemli Başlıklar