bugün

almanya kötü başlar iyi bitirir..
finalde isvec'i 4-0 la gececek hollanda'dir.
johan elmanderli isvec.
finalde portakalların karşısına çıkacak ve kupayı alacak takım tahminleridir.
Almanya.
isveç veya almanya.
gönlüm iskandinavlardan yanadır. lakin ispanya, almanya ve fransa gibi takımların şampiyonada olmaları bu ihtimali oldukça azaltır. hatta çürütür. net bi tahminde bulunmak çok zor olsa bile, olası bi almanya- ispanya finali bizi bekliyor diyebilirim. tabi her şampiyondaki gibi bi süpriz çıkmazsa.

edit:tabi hollanda'yı es geçmek şahsım adına üzücü olur.
ispanya bu yılki euro 2012 kupasını kimselere kaptırmaz.
hollanda şampiyon olacaktır Almanya ile final oynaması muhtemeldir. Hollanda milli takımı son yıllarda biresysel olarak bu kadar iyi olmamıştı.
Ya ispanya, ya almanya, yada hollanda, en olmadı portekiz, bilemedin italya (şike lan şike).
(bkz: almanya)
bi' fikrim yok ama favorim kesinlikle ispanyadır. almanya da şampiyon olabilir.
(bkz: italya) italyanları unutanlar yanılırlar.
(bkz: ispanya) *
(bkz: irlanda cumhuriyeti)
ispanyanın favori olduğunu düşünüyorum. ama almanya olursa da şaşırmam.
favori almanya ve ispanyadır.fransada plasedir.

bu üç takımdan biri alacak gibi.bunların dışında bir başkası sürpriz yapar mı? pek sanmıyorum.
portakallar'dır.
futbol basit bir oyundur. 22 kişi 90 dakika bir topu kovalar ve sonunda hep almanlar kazanır.
almanya ve ispanya final maci oynar.

ispanyollar alir.
form durumuna bakarsak almanya ve ispanya dışına çıkmaz. onların kalitesine yaklaşacak takım yok gibi bence. hatta mario gomez danasıda gol kralı olur.
hollandanın akıl almaz bir hücum gücü var. değil ispanya-almanya, dünyada hiçbir takımda böyle bir hücum gücü yok valla.

robben, van persie, huntelaar, sneijder, afellay, van der vaart.

bence hollanda zorlanmadan alacak kupayı.
kupayı almalarını hiç istemesem de fransa dır. Turnuvanın sürprizi ise rusya olur.
(bkz: Hollanda)
bence ne ispanya ne de almanya. çok ters köşeye yatacağımızı düşünüyor ve

(bkz: italya)

diyorum.