bugün

kandırılmak. çok iyi kandırılırım arkadaşlar. öyle böyle değil yani. önünü alamazsınız.
Çok güzel kendimden soğuturum.
çok iyi dinleyicimdir. ama bokunu çıkartanlara dinlemenin dışında başka tepkide veririm. o hakkımda saklı kalmak şartıyla geçerlidir.
masa tenisi ve tenis.
sıkılmak.
uyumak. en iyi ve tek bildigim seydir.
Bilgisayar ve network.

Ne de olsa uzmanlik alanim.
Kuru/taze fasulye, pilav, bezelye ve canak kebabi. Yemek haric ise; uyumak, her daim guleryuzlu olup cevreme pozitif enerji vermek.
sevdiğimi belli etmemek. hatta o kadar iyi yapabilirim ki karşımdaki kişi nefret ettiğimi bile sanabilir.
bazen böyle de kötü olabiliyorum işte.
Kalp kırmak bir de sos icad etmek.(bak ağzım sulandı heea)
insanları tanımak. O kadar iyiyim ki birisiyle 5 dakka konuşsam nasıl bir insan olduğunu anlıyorum. O yüzden birisiyle iletişimimi kestiğim zaman ufacık bir şey için iletişim mi kesilir diyenler oluyor. Ama gerçek şu ki o ufak hareketi yapan kişinin ileride daha büyük şeyler yapıcağını bildiğim için iletişimimi kesiyorum.
uyumak ve yemek yemek. eheh.

he yemeği de güzel yaparım bak.
şiir yazmak.
Tatlı yapmak.
12 saat tuvalete gitmeden uyumak.Ama sonra ağızda böyle bir bok tadı.
Her ortama uyum sağlayabilmek, bir de üşenmek.
Sarma. Çok güzel sarma sararım.
(#25905446)
seks... herkes çok iyi olduğumu söyler. hiçbir kadın mutsuz ayrılmadı. ama, sadece sevişmek istediklerinde arayıp soruyorlar. bu da kalbimi kırıyor açıkçası. kimse derdimi sormuyor.
Çok iyi saç keserim. Senede bir iki kere berbere giderim.
Batak papaz kaçtı tavla.
Güzel yemek yaparım.

Hafızam iyidir. Son zamanlarda biraz törpülenmesine rağmen okuduğum şeyi çok iyi hatırlarım.

Matematiğim fena değildir.

En güzeli deee çok feci laf sokarım. Galiba en iyi olduğum konu bu laf sokma alay etme ve mukallitlik.
Görünüşte hiçbir sakıncası olmayan, altında binbir türlü mesaj içeren cevaplar vererek insanları 'acaba'lara sürükleyebilirim.
-etkin klavye kullanımı
-hızlı mesaj yazabilme
-google ı işe yarar bir şekilde kullanabilme
-selfie çubuğu kullanmadan selfie çekebilme
zamane insanlarından başka ne beklenir ki?
hee bir de çok iyi sır saklarım, yemek yaparım falan ama artık onlar beceriden sayılmıyorlar.
15 saate varan uyku.
güncel Önemli Başlıklar