bugün

et yimek ama sağlıklı beslenme çerçevesinde, büyüklere el öpmeye gitmek bide dedikoducu akrabalara mecburi ziyaretlerde bulunmak .en sondaki hiç istenmeyendir ama aile gideceğinden mecburi olandır.
ciğer kavurmaya abanmak, anneden mangal yapmasını talep etmek ama hayır cevabı almak gelen paraları saymak ve dinlemem gereken albümleri dinlemek.
Akraba ziyareti her bayram olduğu gibi.
one piece izleyip bitirmek.
deli gibi ders çalışmak(elektronik mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim taliplilerimi beklerim*)
(bkz: eve kız atmak)

ailem bir aydır memlekette sözlük. evi şu anda bok götürüyor. çamaşırların yarısı kirli, diğer yarısı da ütüsüz.. yemek konusunda sıkıntı çekmiyorum o konuda becerikliyimdir.

sözlükten şöyle ütü yapmayı seven, viledayla arası iyi olan tercihen istanbul-avrupa yakasında oturan muhabbeti hoş bir kız bulsam da bayramda ziyarete gelen eşe dosta rezil olmasam diyorum.

bu arada seks yok.. bayramda çarpılırız!

edit: sözlükteki kızlar mesajlarınızı bekliyorum.
ilk iş bayram namazını eda etmek. daha sonra sonu bir türlü gelmeyen cami avlusundaki bayramlaşma merasimi ve kesme işlemi. sonrası mezarlık ve akraba ziyaretleri falan filan.
namazın ardından mezarlığa gider kur'an okurum. ardından kurban kesim alanında kesim işlerini halleder etleri eve götürürüm. ordan hastahaneye direkt. izin verirlerse dışarı çıkarız onunla. olmazsa takılırım kendi kendime, mahalledeki çocuklarla takılırız. yapacak bir şey yok.
6gün boyunca Pc'den kalkmamak.
üniversite nedeniyle her biri başka şehirlere dağılmış olan arkadaşlarımla sabahtan akşama kadar gezip dolaşmak, özlediğim ankara sokaklarında gezmek. bekle ankara bugün hasret bitiyor.
Akşama kadar ders çalışacağım ve breaking bad izleyecegim.

Yalnız olduğum çok belli oluyo mu?
teyzelerin elini öpüp evlenme yaşı gelmiş , yakışıklı, işi evi olan , kaslı oğulları var mı diye soruşturmak.
(bkz: geçen yıl bayramda ütopyaya gidiyorum)
tatil boyunca calismak. (bkz: tip ogrencisi olmak)
El opup para toplamak gezmek gezmek gezmek.
istanbul un guzel yerlerini tek tek gezmek . memleket baska tatile kaldi.
Ölümüne ders çalışmak yoksa dönüşteki komiteme konular yetişmeyecek ben de babayı alcam.
herşeyden heryerden herkesten uzakta sessiz sedasız gelip geçicek olan bayramdır.
alkol yasağının kalkmasından sonra 30 günün acısını çıkarmak için şişelerin dibine vurmak. aa pardon bu bayramdan önceki 30 gün alkol yasak değildi.
birilerinin yedi kişi toplanıp bana girmesini beklemek.
uyumaktır.
sevgiliyle beraber güzel bir tatil.. neresi olduğu belli değil kafamıza neresi eserse..
ilk iki gün evde aile ile diğer günler cubabba cubba.*
büyük ihtimal ile gene yalnız geçecek olmasından dolayı istanbul sokaklarında ayaklarımın yerine toynak çıkana kadar yürüyerek gezmektir. hee 5 yıldızlı güney veya ege sahillerinde geçecek tabi..
Arabaya atlayıp tek başıma Ege turu yapmak. Pazar sabahı çıkar, sonraki pazartesi geri dönerim. Gidebildiğim yere kadar artık.