bugün

birtakım planlardır. bir partiye davetliyim.
görsel
Miami de yat turu.
Bu sene oteli tatilata sokacağımız için ilk defa yılbaşında çalışmayacağım.. içerim ..
Yol yorgunu olacağımız için evde hanımla ptt pozu.
görsel
Büyük ihtimalle işten gelmiş yatağımda sevdiklerimi arayıp yeni yıllarını kutlayıp zibaririm ve de ertesi sabah tekrardan ise çıkarım.
Eski yılda bir planımız olmadi ki yeni yılda olsun.
2019 a muhteşem girmiştim ama o da sonra bana muhteşem girmişti. bu sene mandalina mood ben.
Sherlock izlemek? Dizi gözüyle bakamıyorum her bölüm farklı olay olduğu için, canın film izlemek mi istedi aç hacı mis gibi izle 1,5 saat.
her zamanki gibi
televizyon, internet, çay , aile , belki dışarıda yürüyüş.
özel bir şekilde geçirilmesi gerektiğine de inanmıyorum zaten. bugünden yarına geçiş gibi.
20 yaşındaydım. Vizeler var diye memlekete gidemedim. Rahmetli büyük babam gelseydin iyi olurdu dedi telefonda. O zaman sabit telefonlar var tabi. Vizelerin son günü vefat etti. Bir kez daha göremedim.

Vizeler oldu tekrar, finaller oldu, okul bitti ama içime battı. Velhasıl o yılbaşından sonra her yılbaşını ailemle geçirdim. 35 yaşına girdim. Planım evde, kalabalık ailemle yılbaşı geçirmek. Allah hepsine sağlıklı, uzun ömür versin ben sıkılsam da, hatunlarla konserde sarhoş olmasam da olur.
Olmamak.
Sözlük yazarlarının yeni yıla girerken ne yapacaklarını sorgulayan planlardır.
Biraz erken açılmamış bu başlık, daha ne planı? Gerçi benim planım belli şimdiden.
Çalışacağım ben muhtemelen, evet. Yılbaşında bile.
Hayatımızı kazanıyoruz işte, ne yaparsınız.
teflon's barda sabaha kadar !
kimisi için yüksek ihtimalle, karanlık ve soğuk bir odada, küçücük bir telefon ekranından görülen başlıklar arasında gezmektir.
görsel
görsel
o gün bir değişiklik yapıp evdeki odalar arasında gezip çılgınlar gibi eğleneceğim.

yaşıyorum lan bu hayatı.
geçen yıl olduğu gibi bu yılda ilk enteryi girmeyi planlıyorum..
(işsizlikte Nirvana).
https://m.uludagsozluk.com/e/40852990/
Kafayı vurup yatmak. Bizim yılbaşı diye bir günumüz yok.
Tabikide sözlükte yazmak ve birde bende gelenek hâle gelmiş şekilde v for vandetta izleyip ardından testere saw serisini bitireceğim. Testere'nin ilk filminden beri böyle yaparım. Testere nin yeni filmi 2020 de çıkacak inşallah.
Son iki yıldan farklı olarak, bu sefer uyumadan girmek istiyorum.
Hindi, havai fisek patlatmasi, alkol ve gece corbasi.
Bir planım yok, ama ihtimaller şu şekilde;

%99 > evde bilgisayar başında.
%1 > gece klübünde.