bugün

bazılarına göre kapitalist tuzak, bazılarına göre önemli bir gün olan 14 şubat olan sevgililer gününde yazarların sevgilisine alacağı hediyedir. bazıları sadece tek bir gül ile geçiştirebilir bazıları ise paha biçilmez şeyler bazıları ise sadece kuru bir öpücük.

konuyla alakalı, alakasız olarak.

(bkz: anti 14 şubat timi)
Hediye almaktan nefret edenlerin zorlanacağı kaanatindeyim. (bkz: sevgilim yok hediye derdim yok) (bkz: kendi hediyemi kendim alırım)
kapitalist düzene boyun eğmemek ve sevdiceğe de sürpriz yapmak için; seçerken yazarların zorlanacağı hediyelerdir.

sevgilim olsaydı, tabi ki kitap olurdu.
bereket tanrısı anahtarlığı.
(bkz: bereket tanrısı)
damarları pırlantalarla süslü altın dildo. *
tek sevgilisi olanlar yine iyi, bir elmas ya da pırlanta ile kurtarırlar. ya benim gibi sevgililer gününe 14 sevgili ile girselerdi? o zaman durumları vahim olurdu işte.

biri elmas istiyor.
biri coldplay'i evime getir diyor.
biri takmış 168 karatlık pırlantaya.

hepsi tamam da bir tanesi;

+ michael jackson'ı istiyorum cool!
- e oha!
uludag gazozu.
sevgilisi olmayan yazarın olmayan derdidir...
(bkz: olsa da yesem)
yanına 2 tane daha dilber koyup göndereceğim kendilerini. bundan güzel hediye mi olur eyy ezik ahali? sık sık kavga ederler, sinir stres falan kalmaz işte.
bana gul verip kendisi benden 300 luk telefon bekliyosa ona en iyi hediyem siktiri bastıktan sonra canı sıkılmasın diye bi dildo olurdu..
(bkz: sevgilin var mı diye soran yok kardeş)*
(bkz: o2)
(#7193677) ilaçlı gazozu rahat içmesi için bardak...*
(bkz: şişme bihter)
el örgüsü atkı.
sozlukspot'tan bir adet sözlük.
babayı. evet, sevgilim olsaydı babayı alırdım ama sevgilim yok almıyorum, bu yüzden babayı aldığım için tartışmalara katılmıyorum.
2m, 1m genişliğinde bir kalp hazırlattım marangozda. onun içinide yumuşak bi madde var adı ne bilmiyorum işte onunla kaplattırdım. çok güzel oldu lan... kocaman bi kalp... ama o burda yok ki!
(bkz: en ilginç sevgililer günü hediyeleri) başlığından seçilebilecek hediyelerdir.
ne hediyesi be sözlük.
kapısının önünde serenat yapsam yetmez mi?
(bkz: entry) * * *
yeni bir mouse veya webcam. *
Kendime yörsan kalpli kaşar almayı düşünüyorum. Kalpli kaşara bakarak, kalpsiz kaşarı yad edeceğim..
tek taşımı kendim alırım arkadaş. elin hödüğünden bekle bekle nereye kadar?