bugün

Hasta oldum, üşüyorum.
başarılı olduğumu bildiğim halde ve herkesin bunu fark etmesine rağmen oturduğum bir sandalyede başka bir iş yapıyorum.
otobüste yüzüne güldüğüm ve şebeklik yaptığım bebenin bana pas vermemesi. bundan daha acısı yok heralde.
CHP'nin içinde Atatürk düşmanlarının Atatürk'ü sevenlerden daha fazla olması ve CHP yönetiminde Atatürk düşmanlarının söz sahibi olmaları.
Şarkısıyla dalga geçtiğim teknikerimin bana seninle de dalga geçsinler demesi.
Çok sevdiğim, evli ve çocuklu bir arkadaşım kanser olduğunu sohbetimiz sırasında söyleyince ne diyeceğimi ilk defa bilemedim.
Kalakalmak denir ya bu da öyle bir şey.üzüntümü belli etmeden nasıl konuştum bilmiyorum. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın.
Tedavi gördüğünü çok acı çektiğini söylerken,sağlığın bir kez daha çok önemli bir hazine olduğunu anladım.
inş sağlığına kavuşur.
Bütün hastalara geçmiş olsun.
bir an önce sağlıklarına kavuşmaları temennisiyle...
Beşiktaş in yenilmesi.
Kim bilir kimlere çevrimiçi oluyorsun!!
tl nin haftalardır deli gibi değer kaybetmesi. son zamanlarda iyice arttı. yazık cidden!
en son mutlu eden şeyin ne olduğunu ve kaç ay önce olduğunu hatırlayamamak.
Hayatın gerçekten yorucu ve acımasız olması. Sonraa bir türlü kendimi mutlu hissedememem. Amacım uğruna kendimden çok şey vermem gerektiğini bilmem.
sigaraya kısa bir süre ara verdikten sonra tekrar paket alıp içmem...
Ülkedeki yolsuzluklar... Çalınan gelecek ..
bu ülkenin çocuklarının geleceklerinin çalınıyor olması. bizden geçti artık. ben 40 yaşında adamım unumu eler eleğimi asarım. ama gençlerimizin, çocuklarımızın geleceklerini çaldılar. onlar için cidden çok üzülüyorum.
aldığım kırıcı bir cevap.
görsel
Yalnız minik bir bok olmak.
yaz mevsiminin 4 ay sürmesi. çok uzun ya, bitse de gitsek bir an önce, bıktım, piştim, klima bile pek kurtarmıyor.
En samimi sandığın ortamda bile entrikaların laf dokundurmaların dönüyor olması gerçeğiyle yüzleşmek.
Youtube'da 7 ay önce kanser hastası bir kadının bir videosunu izlemiştim, hastalığın nüks etmesine dair yaşadıklarını anlatıyordu. evli bir kadın, çok tatlı bir kızı var vs. Neyse tesadüfen bugün yeniden aynı videoya denk geldim ve kanala baktığımda 7 aydan beri video yüklemediğini gördüm. son videosunun yorumlarına baktığımda ise vefat ettiğini öğrendim...

o tatlı kızın öksüz kalması, gencecik bir kadının vefat etmesi içimi sızlattı be. o acılı süreci anlatırken bile o kadar güler yüzlü ve pozitif bir kadındı ki üstelik. Allah rahmet eylesin...
Bugün youtube'da rastgele takılırken algoritmanın kurbanı oldum.

Videonun birinde evlatlarının yemin töreni için nizamiyeye gelen anne babalarla hınca hınç dolmuş alan. töreninin ardından hepsi evlatlarına sarılıyor, öpüşüp koklaşıyorlar. Bu esnada askerlerden biri yere çökmüş başı önde, eliyle yüzünü kapatmış ağlıyor.

Meğer çocuk öksüzmüş. O kalabalığın içinde sahipsiz, kimsesiz hissetmiş belli ki. Orda bulunup durumu öğrenen annelerden bir tanesi gidip çocuğa sarılıyor, teselli etmeye çalışıyor. "ağlama kuzum kurban Olurum sana" falan diyor ama çocuk nasıl sarsıla sarsıla hüngür hüngür ağlıyor.

kim bilir nasıl içi yandı garibimin. Gözlerim dolu dolu izledim. iş yerimde utanmasam ağlayacaktım.

Ne zor hayatlar var ya. Allah'ım sen hiçbir evladı anasız babasız koma.
elmas bogazici'nin hala geri dönmemesi.
Radyoterapiye başladım abi" diye bir mesaj aldım birkaç dakika önce. Sanki daha kötü bir şey, mevcut tedavisi vardı zaten. Çok canım sıkıldı şimdi iyice.
Rus manitamı bu gece moskovaya gönderdim.
Çok üzgünüm ...
Her zamanki aptalca şeyler.
Geç kalmak.