bugün

ilkbahardır.

ne çok sıcaktır, ne çok soğuk.

yeşildir,

havası temizdir.

güneşi de vardır yağmuru da.
(bkz: geldi bahar aylari gevser gonul yaylari)
yalnızlık mevsimi.
kıştır. giyeyim panduf terliklerimi, kalın kazaklarımı. alayım elıme cayımı.
Nisan mayıs haziran mevsimi.
tabiki de yaz. deniz, gunes, dondurma, seks...
Sonbahardır azizim..
en güzel mevsimmmmm.... yürüyen uçak .
nisan ve mayıs ayı. aşığım bu aylara. haziran da olabilir.
kıştır bana göre.

kazağımı giyerim, ayaklarıma da köpekli patiklerimi geçirip sıcacık kahvemi yudumlarım.

bundan güzel ne olabilir?
sonbahar .hazan mevsimi . hep ölmüş sevdiklerimi hatırlatır .
Yazdır tabiki.
benim gibi melankoli manyağı insanlar için sonbahardır.
yaz- ilkbahar.
Yaz ama özellikle bu yaz.
ilkbahar ve sonbahar. Gecis mevsimleri en güzeldir , her şeyden biraz biraz.

Dışarı çıkarken ne giyeceğini bilememek bu mevsimlerin tek kusurudur.
Ilkbahar ve sonbahar ama sonbahar daha güzel.
şimdi burada her mevsimin ayrı güzelliği var tarzında cool entry girip, kızlar pm demeyi bilirdim ama demiyorum. neden? çünkü kış mevsiminin neresi güzel lan.. yok elimizde kahve üstümüzde battaniye sağımızda sevgili falan. yok öyle bir dünya. sonra kışın sabahın 6sında çık götün donsun..

yazdır o aga yaz.. yaz iyidir, güzeldir. böyle kızlar falan neyse iş kötüye gidiyor..
Yazın ortası, tatil sıcak, mis. Yazdan Sonra En güzeli sonbahardır. Yağmurlu kapalı havayı severim. Sonra da eğer "kar yağıyorsa" kıştır.

Not: ilkbahardan nefret ederim.
ilkbahardir oo miss.
Yazarlara göre en güzel mevsimdir.
Bence yaz mevsimidir. Çünkü yazın verdiği mutluluğu ve huzuru hiçbir mevsim veremiyor. Yazın dondurma yiyebilirsiniz istediğiniz kadar. Ama kış mevsiminde hasta olma durumunuz da var. Ayrıca kış kötü hava şartlarıyla birçok kişinin sevemediği bir mevsim olmakla beraber yapacağınız işler daha zahmetli hale gelebiliyor. Soba kurmak bir dert, kaldırması ayrı bir dert. Apartman da oturuyorsanız eğer yine çileniz bitmiyor. Doğalgaz faturaları insanın cebini yakıyor ve bu da insanı yaz mevsimini sevmeye yönlendiriyor.
Yaz mevsimidir.. Çoğu zaman bunaltsa da deniz kenarında bir oltayla insanın stresini alır..
en güzeli yazdır.
kış mevsimidir. bu mevsimi tercih etmemin sebebi ise sıcak havayı sevmediğim içindir. sevmememin sebebi ise, aşırı terleme rahatsızlığım olduğu içindir.
Yağmurlu yazdır.