bugün

hiçbir diziyi, dünyanın altını üstüne getiren hiçbir yapımı beğenmediğim, kaçış kaçış kaçtığım halde izlediğim, genelde sevgiyi çok güzel işleyen ama kötü bir müzik, uyumadan öncesinden daha çok uyurkenki çekimde makyaj, ya da benzeri abeslikler bulunan ama çok sıcak, insanın içi ısınası dizilerdir. bazıları reyting kurbanı, bazıları fırsatçı yönetimlerin çeşitli yönden kurbanı olur gibi gelir bana. Ama bir çoğu dünyanın izlediği "türk dramları"ndan daha güzel gibi gelir bana hep.
Leyla ile mecnun.
Yemedi yenisi ile tekrar geliyorlar.

(bkz: ben de özledim)
(bkz: Şimdi onlar düşünsün)
yakında 'fatih' dizisinin de aralarına katılacağı diziler kervanı. Her ne kadar kanuni den soğutsa da, hakkını yiyemeyeceğim, muhteşem yüzyılın ihtişamını yakalayamamış. Ayrıca oyunculuklar da göz doldurmuyor, gül gibi fatih sultan mehmet, yazık.
(bkz: sıdıka)
(bkz: zerda)
(bkz: yılan hikayesi)
(bkz: ruhsar)
(bkz: ekmek teknesi)
camelot dizisidir.halbu ki ne güzel sarışın bomba arthur'u karizma merlin'i izliyorduk.paraları yokmuş.olmadı hiç olmadı.
v (visitors). ne güzel izliyordum lan! yeni versiyon idi. hoşuma da gitmişti. tutmamış. yeni sezonu çekilmedi.
bu kalp seni unutur mu?
ne çok severek izlerdim oysaki. süper baba ve ikinci bahardan sonra yıllar sonra takip ettiğim tek diziydi.
tez zamanda arasına zoraki koca'nın da katılacağı dizilerdir. *
(bkz: the 4400)*
seda sayan'ın -annemin dedigine göre- her sabah, programın'da reklamını yaptıgı , star tv'nin büyük umutlar bağladıgı fedai dizisi.isabetli bi karar.kardeşim herkes oyuncu olamazki , sen bi yerlerini sallasan da yeter.ölede para kazanıyosun
(bkz: ekmek teknesi)
(bkz: hayat bilgisi)
bi sağır oda vardı noldu ona.
-lise defteri.
-yeditepe istanbul.
-seher vakti.
-fikrimin ince gülü.
-pusat.
-hayat apartmanı.
-hayat bilgisi.
(bkz: çapkın)
cem kılıç;okan yalabık, bartu küçükçağlayan, özlem conker vs. vs.
*
çok özel tim.
(bkz: kapilari acmak)

cok sahane diziydi.
bu sene daha çok atv'nin başına gelen dizilerdir. bu konuda show tv de az değildir. gül gibi kasırga insanları'nı zamanında harcamıştır. *
iyi saatte olsunlar. muhtemelen kaan girginin berbat oyunculuğu ve kulak tırmalayan ses tonu yüzünden kaldırıldı. ilk korku dizisiydi. yazık oldu.
aslıyla kerem.(show tv)
(bkz: gözyası cetesi)
hülya avşar'ın nerdeyse bütün dizileri. hele o "avukat" dizisi yokmuydu, ana haberlere konu olmuştu, * meşhur bir avukatın cüppesini hülya avşar'a vermesini falan bol bol izledik. temenniler..dilekler.. sanırsın hülya avşar avukat olacak! sonra noldu? yayından kalktı tabi.