bugün

yurtdışına çıkan bir türk vatandaşı, aracıyla yanından geçerken üzerine su sıçrattıktan sonra, aracını durdurup inerek kendisinden özür dileyen, üzerine de kuru temizleme ücretini vermek isteyen bir avrupa vatandaşını anlatmıştı.

ab'ye hiç girmesek daha iyi olacak.
türkiye de pek çok bulunan sürücüdür. ıslatır ve durmaz yoluna devam eder. arkasından bağırırsınız aracını sağa çeker ve araçtan iner. ama özür dileyip kuru temizleme ücreti vermek için değil sizi dövmek için olabilir.
su birikintisine her geçen gün daha hızlı girmesi gereken sürücüdür. hızlı girmelidir ki aracı boku yesin kazanın babasını yapsın belasını bulsun diye.
Bilinçli bilinçsiz her ne şekilde olursa olur bir sürücü yayaya eziyet etmemelidir. Yolda yayaya sıçratılan su ben küfür istiyorum demenin bir değişik versiyonudur.
bilerek ve isteyerek yaptıysa eğer terbiyesizin önde gideni, bayrak sallayanıdır. ancak öyle durumlar da var ki; sürücüler çaresiz kalabilmekte. mesela; arkadaki araç sıkıştırmakta, haliyle yavaşlamaya imkan kalmamakta, veya -özellikle dar yollarda- karşıdaki veya arkadaki araç sollamaya çıktığı için su şıçratmamak için şerit değiştirmek tehlikeli olabilmekte.

velhasıl-ı kelam; yayaların da biraz kendinin korumasında fayda var. ilerde-yanında su birikintisi varsa ne olur ne olmaz diye yola fazla yaklaşılmamalı.
ağzına lahmacun küreğiyle vurmak gerekir. sanki kendi yaya olmamıştır.
beddua edilesi yegane sürücü.
düşüncesiz insan.
yayaya şaşaşa bugs bunny bugs bunny çok yaşa.

sol framede gördükçe bunu yazasım gelen başlık.
rahatladım yeminle ohh.
düşüncesiz insandır. bu tür insanlar olduğu için yoldayken su birikintilerinden uzak dururum.
Edit: siz de uzak durun ki küfür etmeyin.
bugün sabah yağmur yağmasıyla epeyi artmıştır.
Yakisikliysa problem yok.
En nefret ettiğim sürücü tipidir. Ulan az dikkat etsene. Tam buluşmaya gidecez durakta beklerken gitti üst baş.
Neyin artistligini yapar bilinmez.
Anahtar ile bir cizik atsam forsu kalmayacak olan surucudur.
başıma fazlasıyla gelen ve milyonlarca küfür ettiğim durumdu.
Yaya olarak da sürücü olarak da yaşadığım durum.

Sürücü olarak işin zor. Bazan kapalı ve yağışlı havalarda önündeki su dolu çukur malesef asfaltla aynı renkte ve seviyede olunca ayırd edemiyorsun. Ve içine girip kenardaki yayayı ıslatıyorsun.

Islanmasına istemeden sebep olduğum yayayı arabama alıp, evine geri götürüp üstünü değiştirdikten sonra gideceği yere bırakarak telafi etmiştim. Sonuçta hata ama karşımdaki de oldukça mağdurdu.

Sonuç olarak olur böyle vakalar. Önemli olan telafi edebilmek.
iki kez istemeden yaptım bunu. ikisinde de geri gelip özür diledim defalarca. Ama benden özür dileyen henüz olmadı. Gariplik bendeyse demek ki.
Dün akşam başıma geldi , allahtan bizim evin ordaki durağın orda başıma geldi hemen eve geri gittim . Ama benden iyi bi küfür yedi , haketti.
görsel
Adamı boy abdestine sokmuşlar.

Kasten yapıyorsa bildiğin yavşak sürücüdür.
Benim nikelarımı ıslattılar.

Edit: yahu o nasıl bir pozdur amk. Adam ıslanan eşofmanı gösterirken, ayağını en olmadık pozisyona sokup nike armasını göstermiş. Yemin ederim böyle malları görünce şoförlere daha bi sempati besliyorum.
çay içiyordum, püskürttüm. hızlananına mı denk geldin? güldürdün sabah sabah allahda seni güldürsün.
Annesini fazla önemsemeyen sürücüdür. Zira minumum 10 dk kulaklar çınlatılır.
görmemişin tekidir.
bu sabah başıma gelendir. e5 yanyolda gidiyordum. durakta otobüs ve servis bekleyen yayalar vardı. ben normal hızla gidiyordum. birden su dolu çukura girdim ve insanların üstüne su sıçrattım. işe varana kadar pişmanlık yaşadım.
güncel Önemli Başlıklar