bugün

yay burcu erkeği olarak ilgimi çekmeyecek olan kadındır.
bir ustteki, seni yolarim. bitiririm seni oglum!!! saka saka bitirmem de. sen yine de deme oyle seyler.
oyle bisey yok. kendisi neşeli olduğu gibi insanlara da neşe verirler. enerjileri her zaman üst düzeydedir. ayrica kurnaz olduklari kadar da temiz kalplidirler. insanlari önemserler.

Editliyorum. Cift karakter dendimi direk akla ikizler gelir. Bizimkisi sadece olaylara bagli olan ani ruh degisimleri.
Sevecen eğlenceli konuşkan patavatsız.
çok eğlencelilerdir ancak eğlenmediklerinde de bunu fazlaca belli ederler çünkü aynen söylendiği gibi kıvırtamazlar. yakışıklı, zeki, çekici, sempatik bir sürü erkekten hoşlanabilirler. entelektüellerdir, çok yönlülerdir; bu yüzden aşık olacağı erkeğin üst düzey olması gerekir yahut o erkeği o erkek yapan belli bir özellik olmalı. kendimde gözlemlediklerim bunlar.
Ne istedigini bilmeyen dengesiz olurlar fazla güvenmeyin birakip giderler.
Capkin degillerdir.
bir tanesini zıplattığım kadındır. aynen.
(bkz: wanda nara)
kendisi ben değilim. çünkü erkeğim. kız yaylar selam.
Guce asik kadinlardir. Taparlar adeta. Manipulasyonda uzerine yoktur. Akrep burcu kadinini tehlikeli falan sanan var. Akrep burcu kadini bir demonsa bu seytandir. Cehennemin hukumdaridir. Cok zeki olmasina ragmen zekasini cesitli picliklerde harcar. Hatunlarin efendi adam yerine pic tercihindeki pictir bu kadin. Herkes bana asik olsun herkes askindan gebersin bana isterler. Sosyal iliskileri baya gelismistir. Ama genis cevre yapicam diye acayip kasinti icerisindedir. Yakin kiz arkadasi olmaz. " bilmiorm yha bn erkkkrle dha ii anlsyrm" diyen kizlar varya he onlar buyuk ihtimalle yay burcudur. Hic bir kadin guvenip sevgilisiyle tanistirmaz bak benim arkadasim bu diye. Cunku adami elinden kapmak istemese de icgudusel olarak kur yapar.

Bu kadar gomduk biraz da iyi ozelliklerinden bahsedecek olursak. Cok eglenceli biridir mesela. Yanindayken zaman o kadar hizli gecer ki. Ne cabuk bitti dersiniz. Iyi bir konusmaci iyi bir dinleyicidir. Empati duygusu gelismistir ama kullanmamayi tercih eder. Lider ruhlu sayilmasa da beta kadin degildir kafasinin dikine gider bazen. Cok guzel giyinir bi de.

Gece gece kime koymusuz boyle yine diyen yay kadinlarini duyar gibiyim. Hani capkin denilen akrep erkegi varya onu tokat manyagi yaparlar. Adam bakire mary gibi olur baska kadin gormez gozu. Gururuyla taninan akrepleri muma cevirir kendisi.

Ne kadar kizsaniz da vazgecemezsiniz. Kiskancliktan kivransaniz da onu affetmeye egilimlisinizdir. Kaniniza zehrini akitmistir bi kere cunku.

Gitti mi gelmez ama..

Onemsedigini bilirsiniz. Dusundugu de bilirsiniz ama asla aramaz sormaz.

Inadina sictigim.
Şehvetlidirler. Fazla şımarıklardır. Gücünüzü gösterirseniz önünüzde diz çökerler.
Havalıydım, umursamazdım hızlıydım sonra bir yay burcu kızını ayarladım ve duvara tosladım.
Serbest dolaşan serseri mayın tabiri tam uygundur. Kontrolü imkansızdır. Eğer seviyorsanız yanlış yapmayın ona ki üzülmeyesiniz. Sevdiğinize değer ama adam gibi sevmeyi bilen biriyseniz. Yok değilseniz, önce dürüst olmak zorunda kalacaksınız. Yoksa ilahi tokat spontone olarak bu kadının elinden çıkar.
burcun adından anlaşıldığı üzere erkeğini yatakta yay gibi geren şehvetli güçlü saksoya sahip kadındır. evet...
cinsellikte sınır tanımayan kadın burcudur. evlenmelik tek burçtur. evet..
Saf olanına rastlamadığım burca sahip kadındır, bir çoğu açıkgözlüdür.
cinsellik düşkünüdürler.

evliliğe adım atılacaksa stresli bir yaşam sizleri bekliyor demektir.
beyinimizin tüm kıvrımlarını verimli kullanabiliyoruz, onun dışında çok da bir ayrıntı yok.
uzak durulması gereken kadındır.
Ağlak ve duygusal olmadığı doğrudur, akılcıdır. Şovu sevmez, Netliği sever. insan olun, kendinizi ve duygularınızı doğru ifade edin, yeter.
henüz hiç sevgilim olmadı, yay yay eşleşmesini isterdim aslında.

t: rahat kadındır.
Nenesi yay burcu gelmiş neler yazıyor.

El insaf lan .
Benden, yayın fırlattığı ok kadar uzak olsunlar. çirkefler topluluğu.
Asla tartışmaya girmeyin bunlarla, çünkü değil haklı çıkmak, haklı olmanıza rağmen daha fazla bu cehalete maruz kalmamak için özgür hür iradenizde ayrılıyorsunuz tartışmadan. Üstüne özür bile dilerim hatta yeter ki sussun sevimsizler.

Bunlar kadar çıkarcı, içten pazarlıklı, sinsi, işini bilen bi güruh daha yoktur. Sizinle iyi geçiniyorsa bi beklentisi vardır, işini hallettikten sonra asıl yüzleri ortaya çıkar. Oturun ve değişimlerini izleyin.
Tanıdığım bütün yay kadınlarınin; özgüvensiz, asalak, hastalıklı, takıntılı, yalancı, bulaşık, mutluyu oynayan mutsuz, acınası, ağır satıcı olmaları tesadüf mü?

Hayır değil, bu şekil tüm kadınları yay burcuna itelemiş zodyak, bir tür filtreme. Evt.
Tanıdığım tüm yay burcu kadınlarının hepsi kocasını aldattı. Bence evlerden uzak olmalı. Evlilik icinde aksiyon aramak isteyenler bulaşsın.
güncel Önemli Başlıklar