bugün

Hepsi çatlak. Hiç normal olanını görmedim.
Özgürlüğüne düşkündür çabuk sıkılır. Baskı yapmayın, bunaltmayın.
erkeği gibi yayılıyorsa partnerine sabır lazımdır. rahat inanların burcu vesselam.
baskı, sınırlama, müdahaleye pek gelemeyen burcun kadınıdır. spontan olmayı, doğayla ilgili aktiviteleri sever. hoşgörülüdür, rahattır, açık görüşlüdür. ikili ilişkilerde çok başarılı olamayabilir, genelde arkadaş grubu içinde ve ya yalnız başlarına daha iyi ve sevilesidirler.
Fizikleri tas gibidir. Ama cogu saf. Kolay kandirilabiliyorlar. Cok duygusallar. Fazla kadinsilar ki bence guzel bir sey.
özgürlüklerini alacağınıza canlarını alın.
Bunlar seksi kadınlar beee, tek sıkıntı, el bombası gibi, nerde ne zaman patlayacakları belli olmuyor. Hiç yay burcuna mensup bir sevgilim olmadı, bakalım hayırlısı.
Koşarak uzaklaşılması gereken kadındır.
evet özgürlüklerine düşkündür.

evet baskıya gelmezler.

ve evet bunlar için sevdiklerinden çok rahat vazgeçebilirler.
Uzerinde her turlu taktigi, manipulasyonu, yalan dolani uygulayip zerre vicdan azabi cekmedigim guruha mensup kadin. Garip tarafi tum bu surundurme, kafa karistirma, buyuleme girisimlerini doya doya sevebilmek, tek seferde bir haftalik sarilabilmek icin yapiyor olmak. Uyuz bir kedi gibi, hem sevilmeye ac hem de sedirmekte istikrarsiz. Lanetli biraz bu konuda. Bariz bir sadakatsizlik var ruhunda, tedirginlik de bu yuzden, ozgurluk de. ask oyunlarinda kivrak olamayan bireylerin idare etmesi zor bu kadin elinde oyuncaga donusmek(ki elindeki birkac taneden birine donusmek) buyuk olasilik. ilgisizlik, dengesizlik ve guzel sevmek ama kendini cok sakinmak etkili bir silah buna karsi. Bunyesinde bazi buglar var, oralardan tutup kontrol etmek mumkun ama zor kadin, sonu olmayan bir oyun gibi daha cok. Yeni tanisanlara tavsiyem duygusal bir yaklasim icine girmeden mevzuyu kacamak seklinde ele almalari ve gozunu karartip uzerinize gelmeye basladiginda isleri daha da zorlastirmalari olurdu. Bu sayede maksimum fayda saglamak mumkun. Yoksa gel soyle seni seveyim rahat rahat dersen cani istediginde gelir ama istemediginde de aklindan baska seyler gecirir. Tuhaf kari vesselam.
Hayatıma giren kadınların içinde maalesef yalnızca 1 defa Yay Burcu Kadınına denk gelebildim. Bilseydim havalanında yolcu karşılayan otel çalışanı gibi elimde pankartla beklerdim "Sadece Yay Burcu Kadını Lütfen" diye.

Hepsi böyle mi bunların bilmiyorum ama kadın; hem çok eğlenceli, hem çok güzel gülüyor, hem sosyal, hem bakımlı, hem çok iyi arkadaş, hem de yatakta harikalar yaratıyor.

Neden yürümedi derseniz... Ben kıskanç adamım. Olmadı.

Özledim.
Neden yay. Ok değil. Bu devirde yay mi kaldı. Esnek mi fırlatma nesnesi mi.
Bize gezmek tozmak eğlence olsun. Oksijen, su gibi yani.
özellikle "evlenme programlari" sayesinde ögrendigim sey, yay burcu kadinlari cok renkli kisilikler ve ayni zamanda cok cok cok cok dengesız... aklima hemen gelen en bastaki isimler "solmaz" ve "güzel" ama bircok isim daha var.... erkek olsam istemedigim tip, bugün böyle yarin öyle.
Allahın manyakları mazosistleri...
Güzellerdir ama dengesizlik had safhada olur bu disilerde ne istedigini bilmezler.
iki deli bir araya gelmemeliydi

isimli felsefeden dolayı yay erkekleriyle uyumlu olamayan kadın.

iki kere tecrübe ettim, yok olmuyo mümkünatı yok.
gergin olduğunda oldukça uzağa gidebilen kadındır. asdfghjklş.
burçlara inanmadığım için sikimde olmayan kadındır.
dosttur. iyi dosttur.
Espriden şakadan anlamaz. Dikkat edin.
(bkz: dengesiz)
Nerde bir ortamda bagira bagira konusan, gulen birini gorsem yay burcu cikiyor. Hepsi mi tesaduf? Banada ezici bakislarimla bakip gozlerimle "bi sus amk at agizlisi" demek kaliyor. Azicik asaliyet lutfen.
tanıdıklarımın gülüşü mutluluk yayıyor. gülüşü güzel kadınlardır.
yay burcu erkeği olarak ilgimi çekmeyecek olan kadındır.