bugün

Özgürlüğüne düşkündür. Seyehat yapmayı sever. Bir dakikası bir dakikasına benzemez. kısacası dengesizdir. Sır ortağıdır. insanın kötü yönünü yüzüne vurur. Deli dolu bir kadındır.
tespit yaptım ki....sakladıkları sert bir mizaçları var, öyle böyle değil bir bardak suda fırtına koparmayı geçtim bir kaşık suda fırtına yapabiliyorlar.
Mükemmel partneri yay burcu erkeğidir.
Gerçi bütün burçların kadınları için yaydan daha mükemmel bir burç yok.*
Çok üzgün olduğu zamanlarda , aşırı neşelidir.
çok konuşurlar.
yay burcu erkeği olarak çok iyi arkadaş olabildiğimiz burcun kadınlarıdır.
sevgili olayını henüz bilemiyoruz, onuda bir bilen yazsın.
oğlak burcu erkeğiyle yan yana gelmesi bile zor olan kadın burcu.
Çok tatlişkodurlar.
Dünyanın en Güvenilir insanı da olsalar hal ve hareketleri ve mimiklerinden dolayıdır ki kimse ona güvenmez.Troll sanılıyoruz adeta.
Felsefik,eğlenceli,konuskan,yerinde duramayan,rukuş,tatlı,sevimli milimalist,bos şeylere zaman harcamayan,ozentilige karşı,cinselliği ve ten temasıni çok seven kadınlardir.
çok tatlıdırlar . çok sevilesidirler .
Başlığı gördüm geldim. Biraz daha över misiniz lütfen
tutkuludur.
Caaanımdır, cananınımdır, en sevdiğim kadındır, tapılasıdır.
Bir yay erkeğinin dilinden anlayan tek kadındır.
Bir 5 dk otur konuşak dediğim kadındır. Zira aslan burcundan sonra gezmekten en çok hoşlanan burç. bir 5 dk otur soluklan.
sevgilimiz olmadığında ağır abazalaşıyoruz vesselam. iş yerimde altı kız var üçü yay burcu başkalarını hep güldüren bizleriz. en çok muhabbet eden bizleriz yüzleri en çok gülen bizleriz. en çok saçmalayan da en abaza olanda. hatta abaza türk erkeklerimizin bile yetemeyebileceği bir şekilde. kaç kere red yedim saymadım sözlük.
sevince sadık kalır. ama bir de bunun aması var. en uyumlu kova demişler değildir eğleniriz muhabbet ederiz falan ama libidolarımız çok paralel. sex önemli bizim için kova erkeği için değil bazen kendimi erkek gibi hissediyorum hatta sevgilimin gay olduğundan şüpheleniyorum falan. bizi anca koç burcu tamamlar aslanda diyorlar ama aslan kısıtlar sıkar kaçırır en sonunda.
özgürlükçü, neşeli rahat kadınlarızdır. eglemeyi eglendirmeyi de severiz baya. ufaktan dengesizligimizde söz konusu olabilir. çabuk sıkılırız. sevgilimin dediğimiz kişi bu yüzden sabırlı enerjik ve eğlenceli olmalıdır. yay burcu kadınları olarak da özgüvenimiz tamdır çok şükür. vee en önemlisi diğer burç kadınlarına göre bi tık daha zekiyizdir.
Konuşkan
doğal
dik başlı
hırslı ve cesurdur.
Eğlenceli tiplerdir. Güzel vakit geçirilir. Ayrıca sırdaştırlar.
Benim o işte. Yay olmaktan gurur duyuyorum.
Azıcık git gelli ve dengesiz olurlar ama fena sevişirler. Koç veya boğa yanında amatör kalır.
mantıksız, enerji ve zaman kaybı olan planlara, davranışlara sinir olur.
ısrar sevmez. ısrar ederseniz ya inat eder ya da pes eder. ama pes ettiğine de pişman eder.
genel olarak sevecendir. sevecenlikle birlikte minik minik sinir atakları geçirir. insanların düşüncesiz ve kaba oluşu buna sebeptir.
derin düşüncelere dalmak için yalnız kaldığı zamanları bekler. bu sebepten bir topluluk içindeki davranış ve konuşmalarından yüzeysel biri izlenimi verebilir ama yayların büyük çoğunluğu yüzeyselliğin yanından geçmez.
çok süslü çok şıkırtılı giyinen yay kadınına zor rastlanır. rahat giyim tercihidir. topuklu ayakkabı da bile rahatlık arar. yani en azından kötünün iyisi olarak.

bi de bu aralar doğum günüdür. belki yarın belki yarından da... yok yok yarın. *
Uzun süre mutsuz kalamaz. Acısını, sinirini o an yaşar ve bitirir. Değişken ruhlu olması sebebiyle yanınızda deli gibi kahkahalar atarken birden sus pus kesilip derin düşüncelere dalabilir. Harcamayı sever ve para biriktirme gibi özellikleri pek yoktur.
gergin olurlar. yay ha hani ordan.
mesaj alayınca gerilen kadındır.