bugün

(bkz: çılgın proje)
(bkz: message in a bottle) (#7475097)
imkansiz degildir, ama yavsaklik isi kolaylastirir. Cunkuuu kadinlar, yavsakligi bir hoslanma belirtisi olarak gorurler ve erkek yavsadikca kadin da salak gibi siritir "bu cocuk bana hasta, ondan boyle seberiyooo" diye.
''nahsıl olur.'' diye içimden geçirdiğim başlık.
türkiye de yaşayanlar için zor bir durum.
kendinden ödün vermeden bu işi yapabilecek insan yoktur diye düşünüyorum eğer konu hatun tavlamak ise, hatunun seni tavlamaya kalkması herşeyi değiştirir. *
kişinin kendi olması halinde yapabileceği eylem, fakat buna "hatun tavlamak" gözlüyle bakarsanız daha çooook beklersiniz hemcinslerim.

eğer "hatun tavlayacaksanız" zaten yavşak olmak zorundasınız. gerçek aşkta yavşaklığa yer yoktur.
* * *
aklını hatun tavlamaya adamış ve bu yolda kendini kaybetmiş adamın yürüdüğü bıçak sırtı yöntemler dizisidir ve söylemeliyim bunu başaramıyor erkekler, yavşaklaşıyorlar her şekilde denilecek hayali başarı.
(bkz: böyle bişey yok ama olabilir de)
Bir pezevenkten yardım satın alınmalı.

Hatun tavlama kavramı ancak bu kadarını içerir zira.

Bir kadınla hayat geçirmek istemekle tamamen farklı kavramlardir.
bir turk kizinin facebooktaki en dandik yorumu icin onlarca abazan erkegin like bastigi dusunulecek olursa, imkansiza yakindir turkiye sartlarinda. yoksa hangi kiz "tamam oyle de, entelijans cok agir basli, onunla cikiyorum, zaten yavsamak ona yakismaz." diyebilir, bunun dedikodusunu kiz ortaminda yapabilir?
(bkz: 404 not found error)
her kız yavşaklıktan hoşlanmaz. efendi olması gerekir bazen.
gençler, bu tavsiyeyi size babanız bile vermez...az sonra okuyacaklarınızı hayatınız boyunca unutmayın...
kadınlar, duyduklarına; erkekler, gördüklerine aşık olur.
bir kadından hoşlanıyorsanız, aşıksanız veya sevdalıysanız, dibine kadar dürüst olun ve tüm kelimelerinizi hatunun gönlünü okşayacak şekilde seçin...
mümkün olsa bile ilk fırsatta kaçırabilirsiniz. ne yani boşuna mı "ağzı iyi laf yapan" diye bir söylem var?
yavşamadan tav olunmaz.
Bunları yaparak tavlanacak kadından ne hayır gelir onu sorguladığınız zaman uzaklaşıyorsunuz bu durumdan tabii beklentilere bağlı biraz da.
Benim kız bayıltan bir bakışım var o yetiyor.