bugün

aklı fikri fingirdemekte olan kızın yol yapmasıdır. ayıp değil mi?
tahrik etmektir.
Sıkça söylenendir,amacı tahrik etmek sanırım.
yıllardır yatacağımızı belirtme cümlesi olarak kullandığımız cümlenin, aslında karşımızdaki yaratıklarca tahrik unsuru olarak görüldüğünü anlamamıza sebep olan amaçtır. yuh lan.
ALGIDA SEÇiCiLiĞE GÖRE AMACI DEĞiŞEBiLEN KIZDIR.
uykusunun geldigini kibar bir sekilde iletmeye calisir, asil soylemek istedigi ise '' mesaj atmayi kes artik be a.k oglu'' seklindedir, aci ama gercek.
bu ne abazanlik yuh la.
nys sen yatsn glb :S yazılıp gönderilmedir. anlasın kevaşe.
Uykusu gelmiştir. Yalnız sizin mezarınıza abazanlıktan öldü yazmak gerekecek galiba, bundan tahrik olan varsa durum fena.
durumun icler acisi sozluk. her yataga gideni kendini parmaklamak yada eline alip oynamak istiyo saniyosun. oyle ki anne babalarimizda hergece yataga gittigiginde sevismeden uyumuyolar.

cok tatlisin yine sifatini siktigim.
Beklıyorumu yazmamıs kızdır onu da yazsa amac tamamlanmıs olur bazılarına. Telefantezı dıye bır sey uyduranda var onun zaten bır adı var yenı bır tanıma ıhtıyac yok uydurma tanım olmasın.
''gel bana vur , vurduktan sonra evlenmek zorunda kalalım bu gecenin hatırası olarakta samet adında bi oğlumuz olsun 2 yıl sonrada sameti sünnet ettirelim onun düğününde şıkıdım şıkıdım oyniyim.''amacıdır.lan oğlum bi siktir olup gidin bıktım artık sizin fallik döneminizdeki cinsel travmalarınızı tespit etmeye çalışmaktan.nedir lan bu her boktan sikiş sokuş çıkarımı yapmanız.ulan hepiniz o tarık akan filmindeki evde kalmış karıyı canlandıran perran kutmanı anımsatıyosunuz.''elini kafasına koydu buda demek oluyorki ebemin amında salıncak kurup bana çakacak.''.evet aynen böyle gözüküyosunuz uzaktan.yok daha memeler demeyin öylesiniz.
bir de duşa giricem diyenleri var ki, amann yarebbi duşa sokar insani. asdfsd.
uyuyucam kısa kes in kibarlaştırılmış halidir. bunu bende atmaktayım. bundan bile anlam çıkaranlar varmış.
terbiyesizlikte master yapmış kızdır. ne demek istiyorsa artık.
Yazarlarimizi kotu dusunceye iten kizdir oysaki yatacagini ve daha da fazla rahatsiz edilmek istenmedigini belirten amactir.
kişiden kişiye değişen algılama biçimidir.
gel bas demektir.

yani sırtıma bastır!

bazen kalbinizi kontrol edemiyorsanız psikolog arkadaşlar sizler için var!

edit: yazı hatası.
Amacı yatağıma geçtim rahat rahat konuşalımdır. Fesat olmayın azıcık insan olun.
(bkz: telefonda give me you penalty diyen kızın amacı)

sanırım kaşarlıktır.
sikiş sokuş pompa pompadır.
telefonda sekse hazirdir. kiz ya sonucta baska hangi amacla demis olabilir ki. hemcinslerimin akli hep seks full seks cunku.
seni bekliyorum gel demek isteyen yollu kızın işidir.
Artık mesaj atma allahın yapışkanı, uyuyacam bsg diyen kızdır.
yatağıma geçtim çünkü uyucam yazma artık demek isteyen kızdır.