bugün

(bkz: k ile t nin sevişmesine sertleşme sorununun engel olması)
d nin k dan sonra gelirken ünsüzlerin sertleşme kuralı
hava soğuksa * ve muhtemelen yatağın sıcak olduğu durumda yataktan kalkmayı istememe eylemidir.
sabahın köründe dersaneye gidiliyorsa eğer her sabah yaşanan eylemdir.
her sabah başıma gelen hadisedir. alarmı kapatıp tekrar uyur öğleye doğru kalkıp lan yine erken kalkamadım diye kendime kızarım. ve kalkamayacağımı bile bile yine geceden alarmı sabahın kör saatine kurarım.
Suan yaptigim eylem. Biturlu kalkamiyorum.
sizden önce kalkanı indirmeden imkansızdır.

al panpa; https://www.google.com.tr...&biw=1400&bih=925

önemli değil.
halk arasında hasta olduğunuza bağlanan özel bir durumdur. lakin bunun alışkanlık haline gelmesi halinde ise tembelsin amk. damgasını yemeye adaysınızdır.
Pek bir keyifli olan eylem, bi hafta sonumuz var onu da mı yapmayalım canım yanii
her sabah yaşadığım sorundur. sanki yatak mıknatıs bense bir demir parçasıymışım gibi beni bırakmıyor.
Şuan hem kalkamıyor hem gözüm açılmıyor resmen. Demek ki fazla alkol iyi değil. Yatağa yapıştım.
Sabahin 6 sında babam tarafindan sonlandirilan eylem.
Saatler bir saat ileriye alinmisken yapmasi daha zor olan eylem.
Cinlenmissinizdir kaldirmazlar sabahlari.
(bkz: oblomov)
en buyuk sorun.
Olmuyor olmuyoor. Ne kadar denesem de yapamiyorum. Yapamayacagim ellaham.
yataktan kalkamamak 'TEMBELLERIN'isidir!
Evimde koltuk yok, istesem de kalkamıyorum.
Her sabah içinde bulunduğum ama özellikle şu işsiz güçsüz olduğum günlerde yatağımın doğal habitatım olmasına neden olan durumdur.
Gece geç yatmanın sonuçlarıdır.
Okul zamanı bu eylemin arka fonunda göksel - kurşuni renkler çalmaktadır. "yok olmaz, erken daha, biraz geç kalın ne olur, hiç hazır değilim henüz..."
Sıcak battaniye ve rahat yastıktan ayrılamamaktır.

Ayrıldım işte. Mutlu musun düzen?
yatalak olma ihtimali vardır.
allah korusun.
Bugün yaşadığım sorunsal.
Kahvaltı yapma gereksinimi duymasına rağmen bir türlü yatağa bağlayan o görünmez baglardan kurtulamamaktir.