bugün 1052 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

yasama sevincini kaybetmek

 1. 3 3
  insanın ömrü hayatında zaman zaman yaşadığı hadisedir.. birileri mutlaka yaşam sevincinizi öyle yada böyle alır elinizden.. siz onu geri kazanana kadar çok uğraşırsınız. ne yapsanız ne etseniz geri gelmiyordur çünkü.. ne arkadaşlarla eğlenceli aktiviteler yapmak, ne annenin saçlarınızı okşaması, ne babanın hayatta en değerli varlığının siz olduğunuzu bilmeniz.. alınan yaşam sevincinin yanında biri yada birileri sağlığınızıda alıp götürmüştür çünkü kendiyle..

  yine sağlıkta geliyor yerine zamanla..yaşama sevincide geliyor.
  gene başka birisi veriyor o sevinci..

  ben senin yaşama sevincini geri vermeye geldim diyo, işte geri geldi diyosun.. sıkı sıkıya bağlanıyosun, seni hayata döndüren, acılarını dindiren kişiye..

  ama bir süre sonra, kendisi değilde sevgisi gidiyor sanki, yanınızda ama yok, sizinle ama değil. işte gene gidiyor yaşama sevinci, hayaller , umutlar, '' güven '' gene kırılıyor hayata karşı..sadece o istek, o sevinçmi gidenler..

  ya sizden yaşama sevincinden başka alıp götürülenler ?
  onlar yerine gelmiyor.. ömür boyu gelmiyor..
  #3170699