bugün

nereden bakarsan bak büyük pisliktir. çocuğun tek suçu yengesinin yasak ilişkisine şahit olması.

http://www.habergzt.com/y...ogrenince-olduruldu/2830/
orospu kelimesinin bu denli yakıştığı birini hatırlamıyorum.kansız kahpe.
küçük ibo dan bi haber delikanlıların game of thrones örneği verdiğini görünce yaşlandığımızı bir kez daha yüzümüze vuran hadise.
köylü milletinin ne kadar gereksiz olduğunu göstermiştir.

bütün pislikler bu cahillerden çıkmakta.

genellemeyse genelleme amk. bu amk köylülerinden neler çektiğimi ben bilirim ben.
izlemesine izin vermekten daha iyidir belki. yasak masak çocuk kim bilir nasıl etkilendi.
Allah ıslah etsin.
çocuğa yazık olmuştur. doğu'da bu tip ilişkiler normal, heyecanlanıp çocuğu öldürmeleri alçakça olduğu kadar salakça olmuş.
hdpli şehirde gerçekleşmiştir.
Olay mağduru anne ve baba için (bkz: dünyanın en kötü işkencesi)
ilk tv de gördüğüm de şaşırmıştım, çocuk ne yapabiir ki öldürdüler demiştim. meğersem orospuymuş karı. cinayetin sebebinin derin analizin de sonuç belli; aile baskısı, hata yaparsan öldürürüm baskısı, tabi oda çocugu öldürmüş korkudan.
vay arkadaş dedirtir. ne vicdan var. evet.
Akıllara direk game of thronesun ilk bölümünü getiren hadise.
Yine bir Kürt yine bir yenge vakası.
Game of Kürts.
Yillae once de boyle adi bir olay omustu kadin doyemiyecegim katil anne ile sevgilisi birbirlerine mahkeme cikisinda otobuse bindirilirken bir de ayri ayri otobuslere bindiriliyorlar askim diyor seni cok seviyorum digeri de bende diyor o gun askin ne kadar oruspucocugu odugunu dusunmustum hep aklima bu hadiseyi gelir aska cok duskun insanlari gorunce allah dusurmesin.
ülkemizin ülkelikten çıktığının kanıtlarından biridir.
amk ne yazsam ne yazsam diye düşündüm yazdim yazdim sildim. neresinden tutsan elinden kalıyor... Insanliktan tiksiniyorum.
Gaym of tırons diğil mi bu AMK. Ahahah.
türkiye'de sıradan bir olay. hem akp döneminde hem de ramazan'da olmuştur.

ayrıca bakıyorum da hiç bir kamu kurumundan bu vahşi olayla ilgili açıklama yok. neden çünkü yer ığdır, muhafazakar bir yer. üzerine düşülürse muhafazakar ahlakla bağdaşacak.
game of thorones seyretmişlerdir diye düşündürten durum ..
Winter is coming.

Şimdi Stannis baratheon size saldıracak.
sözlükte ilk görüldüğünde bir yazar trollemesi zannedilen, ısrarla bakılmayan ama sol frame'den düşmeyince inattan vazgeçilip bakılan ve "bu ülkede artık ne olsa şaşırmam!" dedirten, iç yakan, yürek paralayan haber.
daha neler göreceğiz bakalım dedirten haber. gerçi iyi olmuş bu dünyanın cefasından erkenden kurtulmuş oldu zavallı.
güncel Önemli Başlıklar