bugün

arkadaşlar kızlara naber yazıyorum sonra adım oluyor abazan,millet konuşmadan mı sevgili oluyor anlamıyorum ilkokuldan beri kızlarla aram iyi diye adım oldu sapık vs vs. işin aslı şu ki en yakın erkek arkadaşlarım bile anlatmak istediğim şeyle dalga geçiyolardı bende kızlarla konuşup yakınlaşır ve bişeylerimi anlatırdım hiçte gülmez küçümsemezlerdi. eskiden özgüvenim tavandı şimdi sümsük gibi korkuyorum kızlara yazarsam terslerler diye bıktım bu durumdan, erkeklere bişey anlatamaz oldum yemin ediyorum ve artık öyle bir algı olmuş ki naber yazıyorum millete yürüdüm sanıyorlar, bu düşünce gerçekten iğrenç ötesi düşündüm düşündüm ve dedim ki yazayım sözlüğe içim rahatlasın, yok yani kimseye mi yazmıyım elimizi mi cükelim yani ne olacak sonumuz
ciddiye almamak gerek. arkadaşların tipsizdir büyük ihtimal, sevgili yapmış kişilerle arkadaş ol abazanlık yok ortada.
insan birazcık noktalama işareti falan kullanır ki anlam ilişkilendirmesine yardımcı olsun. lütfen dediğin gibi elini cük ve yazma şuraya.