babamın en kralı küfürüdür.
senin seleseleni sikim.
senin götüne şemsiye sokarım sonrada açmaya çalışırım.
kahve de maç izlerken bolca duyulan küfürlerdir.
-sizi getiren otobüsün tekerleğinin sibobunu s.iyim
seni domaltırım zigmem, rencide olursun. *
Ses tonu ve vurguya dikkat ederek
-Ali'nin çocuğu...
veya
-Özlem'in kızı...
amerikan filmlerinden geçen küfürler vardır bir de:"senin annen o kadar şişman ki osurduğunda al gore onu küresel ısınmayla suçluyor."işte spartalılar filminden bir replik okudunuz.tabi küfür konusunda elimize su dökebilecek bir millet tanımıyorum.
göt lalesi...
senin ananı bilmem neresinden bilmem napayım

(bkz: erman toroğlu)
KV dan alıntıdır. Koruyucu abuzerin erdala ettiği küfür. Onun bunun cocuğu.
şahsım adına en yaratıcısı; "seni boğaz köprüsü'nün üzerinde padişah abdülhamit'in saz heyeti siksin, hem avrupa seyretsin hem asya" olan küfürdür. 84 adet çalgıcıdan oluşan bu heyet adamın amına kor.
özür dileyerek bir arkadaşımın içini dökmesini yayınlıyorum.

"Y.rak beyinli! Gay menisi! Haya kıyı! .rosp. dölü! p.ç t.şağı! Kenar mahalle kaşarı!!! "
anayın cep telefonuuu diyenini de gördüm ya daha birşey diyemiyorum.
eli sert bir insan arkadaşının ensesine bir tane patlatarak şaka yapar daha doğrusu yaptığını sanır ;

- şlapp !
+ anam .
- ananınkinde ne var ; babanınkini bir görsen şimdiye kafayı yemiştin .
+ öynk?
- diyorum ki babanınkini görsen ; boynunun altına yastık yapardın .
+ öynk??
- diyorum ...
+ ya s*ktir git be !
ananın götü ! (bkz: charles bukowski)
g*tüne didier zokora.

(bkz: didier zokora)
S*kildim ama mutluyum.
mikroskobik y*raklı g*t
arkadaşım bulmuştu. oldukça değişik geldi.
şerbeti tutmamış amcık hoşafı.
hayatımda bi ark.ımdan duyduğum en rezil küfür...

- senin bacının biciğinin m.q
küçük kardeşimin ettiği küfürdür. kardeşimi pencere camı ile parmaklığın arasına kapatmışız camı açmıyoruz seviyoruz kızdırıyoruz. sinirlendi küfür etti 'orospunun a.ı' yanımda arkadaşım vardı şok olduk çok küçüktü ozaman ilk defa küfür duyuyorum ağzından,küfürlü konuşmayı karşıdaki komşu çocuğundan öğrenmiş.
küfürün derinine inildiğinde ağır bir küfür olduğunu çok sonraları anladım.
telefon çalar; biraz geç açılır, telefon edene:" tuvaletteydim şifonu çekmemişler tam sen aklıma geldin aradın ne büyük adamsın birader." denir.
Trakya bölgesi küfürleridir.
Askerde duyduğum küfürlerdir.

1- Canın kardeş istiyor galiba!
2- Senin ananın .mını keser cebime koyarım. Sıkıldıkça çıkarır çıkarır skerim. *
az önce kadıköy'den dönerken bindiğim takside, taksici tarafından yandaki aracın şöförüne yüksek sesle, direkt olarak sarfedilen "amın düdüğü" pek tabii bu listede yer almalıdır. amın düdüğü mü olur lan? hala gülüyorum.
durdun durdun turnayı gtünden s.ktin...
güncel Önemli Başlıklar