bugün

dördüncü nesil yazar.*
hepimiz öyle değil miyiz? yazarı. bizim çocukluğumuzdaki

çizgi filmler bile güldürmez ağlatırdı. şeker kız

kendiler, heidi'ler. işte o yüzden manidar nickiyle

hoş geldin diyorum ve bu ortamda başarılarının devamlı

olmasını diliyorum.
eskilerden bir alışkanlık daha. güzel bir kalemşördür. kıymeti bilinesi yazarlardan.
yardımlarından dolayı teşekkür ettiğim, iyi niyetli yazar...

ayrıca güzel nickli yazarımız...
zirvedeki sıra arkadaşım, tanışmaktan mennuniyet duyduğum yazar. edebiyat gönüllüsüdür. imla hatasına karşıdır.
olası cezmi ersöz kitap adı.
sonu kötü bitebilme olasılığında olan masalın yazarı bknz. kibritçi kız.
tam bir zirve adamıdır. eskiden buralar çayır idi çimen idi biz de yukarıdaki terasta zirve yapardık, hey gidi günler heyy....
nickiyle dikkatleri üzerine çeken adam. sonra da eşsiz muhabbetiyle nickle çektiği

dikkati üzerinden ayırtmayan adamdır. teşekkürler geldiği ve bizi onurlandırdığı içindir.

(bkz: alsancak da icmeyen olsun zirvesi)
bu nicki kaldırabilecek ender yazarlardan biri zirvedeki kahkalarının aksi bütün lezzetiyle hala kulaklarımda, eminim fevkalade entrylerin yazarı olacak.
iki saattir sözlükte arama kismina nickini yazip yazip '' neden cikmiyor lan bu adam nickini yanlis mi hatirliyorum?'' dememe neden olan birlesik kelimeli nickli yazardir.
gectigimiz alsancak da icmeyen ölsün zirvesinin son dakikalarina kadar sohbetini benden esirgememistir , metal firtinaya tutulmama neden olmustur.
bu arada ; hayko cepkin.
zirvede kendimi görünüş olarak yanlız hissetmediğim bi arkadaştı evet diğer sözlüklerden arkadaşlar getirdi bizlere ve o arkadaşlarda ne kadar hoş bir ortamda olduğumuzu gördüler. kendisi gerçekten samimi ve iyi bir insandır. ayrıca nesildaşımdır.
oturup her konuyu konuşabileceğiniz biri. alsancak da içmeyen ölsün zirvesi nin transfercisi olmuştur ve başka sözlüklerden yazar transfer etmiştir buralara.

daha çok görüşeceğimizi tahmin ediyorum.

ayrıca umarız bu zirve yaralarına merhem olmuştur.
alsancak da icmeyen olsun zirvesinde tanıştığım meslektaşım sıcakkanlı dost insan
öyle güzel bir divan edebiyatı sohbeti yaptık ki tadı damağımda kaldı.hele o güzel denemelerinden bir iki paragraf okudu ki mest oldum doğrusu.*
yanlış anlaşılmadan ötürü oluşan gergin bi başlangıç yapmış olsak da inşallah devamı tam tersi olur dediğim, nesildaş yazar.
güzel tespitleri olup, güzel yazan, yazar gibi yazardır...
zirvede çok sohbet edemesek de tanışma kısmı bile güzel geçmiştir.
imajında ciddi değişiklikler yapan arkadaştır. ayrıca metalci taksici de bu arkadaşın saçına falan metalci olmasından kaynaklı 4-5 milyonluk mesafeye kadar kendisini bırakmıştır.

(bkz: yaz da bitiyor anasini satiyim zirvesi)
sayesinde taksici abimizi kafaladığımız gecenin sonuna kadar takılma şansı edindiğim muhabbeti süper ötesi, tekrar görülesi güzel yazar.
5 dakikadır nickini aradığım yazar. adam zirvede 4-5 defa söyledi, ona rağmen yaramazmasalcocukları diye aratıp duruyorum. gerçi kendi de bir şey çocukları diye hatırlasanız, bulursunuz diyordu.
tanışmaktan çok memnun olduğum sıcak kanlı arkadaşlardan bir diğeri.

edit: hocam, imla hatalarım olmuşsa sözlüde düzeltirim.
pek yakinda edebiyat profösörü olacagina inandigim dostum.
tabi fars alfabesindeki ünsüzleri alip , alman alfabesinin bilmem neresine karsilastirma yaptiktan sonra kiril alfabesinin bilmem neresini seyedip tezini yapinca... *
her şeyden önce iyi bir altaykaderdaş, karizmatik imajı olan ve muhabbetine doyum olmayan yazar. evet nickini kıskanıyorum hatta bir popomundo karakteri olsam " o " olurdum. swh
yaz da bitiyor anasını satıyım zirvesinde öncelikle köşede yanıma oturmuş ve tüm masanın dedikodusu konusunda bana ortak olmuştur. sabırlı çocuktur, bütün gece beni çekmesinden dolayı bunu kanıtlamıştır. nevi' nin kuzenleri zirvesine de katılarak beni ihya etmiştir. kendisini deudergi' de yazar olarak da görmek isteriz.
çok sevdiğim, gerçekten çok sevdiğim yazar. izmir zirvesinde tanıştığım, kültürlü, güler yüzlü güzel insan. bir insan, karşısındaki kişiyi bu kadar mı candan dinler ? tanıdığım en saygılı kişiler arasında başı çeken, gerçek beyefendi bir yazardır. entrylerinin kalitesi tartışılmaz. daha okumadan artı verilecek kadar iyidir.
31 Ekim Cadılar Bayramı'yla doğum gününün kesişmesi sonucu Uludağ cadı olabilecek yazardır.
#2204628 nolu entry de kendisine katıldıgım yazar lakin nick altı entrylerine bakıyorum da bahsi gecen nolu entry ile pek çelişmişler sanki.

(bkz: bi bak allasen)
fazla iyi olan yazar.hayır insan ters bi reaksiyon gösterir,sert bi kontra yapar falan ama hak getire.*