bugün

yeni bir dokuzuncu nesildir. hoşgelmiştir, diğer dokuzuncu nesillere göre bir hayli aklı başında gözükmektedir.
böyle devam etmesini dilediğim yazardır.
başlıklarda görünce birisi yine geyik yapıyor diye düşünmüştük, yazılarına rastgelip yazar olduğunu farkedince şaşırdık. Hoşgelmiş.
yara bandı da kendisi de hoşgelmiş.
Amooooov! Dokuzuncu nesil olarak gelmiş yazar arkadaşımız. Aramıza hoş gelmiş der, bu duble çoşku dolu parçayı kendisine armağan ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=DGObMhE3Kgs
karşılaştığım ilk dokuzuncu nesil yazar.
franz kafka okuyan yazar.
muhtemelen eli, kolu, bacağı hiç kırılmamış, alçıya alınmamış bir yazar olmalı ki ancak yara bandını imzalatabiliyor.
çıtır 9.nesil yazar. (#14138910) beğendim bebek.
hoş gelmiş dokuzuncu nesil yazar.

(#14136504) ile hislerime tercüman olmuştur.
bir günde 200 entry girerek ne yapmaya çalıştığını anlamadığım yeni bir yazar arkadaşımız. 9. nesil.

umarım niceliğe değil niteliğe önem verir.
bir günde 235 entry girmiş olan bir manyak.
hoşgelmiş... nickiyle güldürmüştür.
hakkında "hele şükür okuyan bir yazar bulduk", diye düşündüğüm yazardır, kendisini okuduklarını benden daha iyi aktarabilen bir yazar olduğu için de ayrıca tebrik etmek isterim.
9. neslin ilk neferlerinden. gerekli bir yazar. güzel yazıyor.
hoş geldin kurban.
9. nesil alımları başlayalı 3 gün oldu. 3 günde 407 entry girmiş.
(bkz: oha)
başına sabri sarıoğlu düşesice yazar.
bu hızla entry girmeye devam ederse, 1 ayda 2000, yılda 24 bin, entry girecek yazar arkadaşımız.
4 günde 600, bugun sadece 300 küsür entry ve toplamda 4 günde yaklaşık 100 başlık girmiş yazar. dostum bi sakin ol ve ara ara klavyeden ellerini çek. Bu kadar hızlı gitme çarpılırsın.
sol frame'ye bakılırsa elma'larla kafayı bozan yazarımız. afiyet olsun. *
elma ile kafayı bozmuş yazardır. aslında, elma ile aralarında seviyeli bir ilişki olduğunu düşünmeye başladım.
yara bandini ismini görünce bir anda aklıma toza sor kitabının kahramanı arturo bandini yi getiren yazar .
yazmayı hiç bırakmasın. sözlük için gerekli bir yazar arkadaş. sohbetine nail olduğum için mutluyum. hoşgelmiş.
(bkz: yara bandini imzalatan adam)
trollüm ben deyince şaşırmıştır üstüne alınmıştır.
sözlüğü hayatının eksenine koyacak kadar çok ciddiye almayan, yazarlık eylemini yaparken keyif alan ve bilgilendiren bir yazar.
bu tahmini bir tanımdı. kendisini tanımam etmem. hoşgelmiş, yazsın, çizsin.
hoşgelmiş 9. nesil yazardır.
dokuzuncu neslin gururu, rekora koşan yazardır.
güncel Önemli Başlıklar