bugün

(bkz: lsd)
(bkz: para)

insanların gerçek yüzünü rahatlıkla gösteren en büyük icat.
23 cm realistik zenci penisi afedersin.

(edit:birader, büyük ile önemli arasında büyük bir fark vardır)
internettir, * * *
(bkz: transistör)
(bkz: realdoll)
(bkz: ampul) yazarken içim ürperdi bak. mucidi el tayyib-ül recep olan ampul değil elbette ama insan irkiliyo. *
(bkz: seri eksi oy veren nurcu) haydi eksile beni, parçala beni topitoşum, ayh! *
(bkz: telefon)
tanrısal bir icad olarak: adem ile havva'dır.
zibro kamin.

(bkz: oh be kemiklerim isindi yahu)
kesinlikle ; nutella

sabah kahvaltıyı yapmak için kalkarsın, sofrada salam, sucuk, sosis, yumurta, taze sıkılmış kuş sütü (zengin olduğumuzdan bizde var) vs. hepsi var. ama nutella yok. ne yapayım ben öyle kahvaltıyı.

onun için nutella bence en büyük icattır. hatta tek icattır.
napoliten pizza. *
alaturka tuvalet deliği gümrüğü (evet gümrük diyorm ben bu alete). ne kıymetli bir alettir o, malları gümrükten geçirmek için milletin çilesi tuvalette de bitmez. gerçek hayatın güzel bir temsilidir.
(bkz: patates kızartması)*
pedallı çöp kutusu.
(anlayın işte bekar hayatı yaşıyoruz. kırdığımız yumurtaların kabuklarını etrafa bulaştırmadan çöpe ulaştırabilmek çok önemli)
bira, şarap, tekila, rakı... alkol diyelim biz en iyisi kısaca.
(bkz: patates soyacağı)
neydi ya o, eskiden patatesin yarısı ile birlikte parmağımı da keserdim. Ayrıca hıyar da soyabiliyorsunuz.
(bkz: abaküs)
(bkz: anket)
tanrisal bir icat olarak:
(bkz: evren)
(bkz: gezegenler)
(bkz: dünya)
Balta !
o kadar mükemmel bir icattır ki icadından bu yana hiç bir değişime uğramamıştır. neden? çünkü hiç bir eksik yanı yoktur. ancak alternatifleri geliştirilebilmiştir. (bkz: elektrikli testere)
(bkz: matbaa)
(bkz: pusula)
(bkz: barut)
(bkz: dünyaya yön verenler)
olmasalardı ne coğrafi keşifler, ne rönesans, ne reform ne de osmanlı'nın erken çöküşü olurdu..
yoğurdun bulunması.
kitap. (yazinin bulunmasi, matbaanin icadi da on gelismeler olarak sayilabilir.)
her türlü fanteziyi baştma aracı olarak fermuar.
güncel Önemli Başlıklar