bugün

günah çıkarmak amaçlı açılmış başlık.

belki de ifşa falandır. yok yok söyleyin de bilelim en kötü kimmiş?

aklıma küçükken kedilerin sırt üstü düşmediği teorisi üzerinde yaptığımız bazı deneyler geldi. biraz bad boy idik biz küçükken.

edip: biraz eksi yemişim ancak belirteyim ki hayvan sevgim tavandır, insan sevgimi sollayabilir, dedik ya çocukluk işte. tşk.
En kötüsünü bilmem ama kötülerinden biri köyde yaşarken 4-5 yaşında, karınca yerdim. (tadı biraz tuhaftır)
affetmek.

insan olmak bazıları tarafından salaklık sanılıyor. sağolsun öğrettiler.
Kardeşimi balkona kitlemiştim. Sonra da balkonun bulunduğu odayı kitlemiştim. Daha 4 yaşındaydı allah korusun kötü bir şey olabilirdi.
pisuvara sıçtım.
Ekmek taşıyan bir karıncayı dereye attım inşallah kurtulmuştur. Böyle olsun istemezdim çocukluğun getirmiş olduğu cahillik işte.
çocukken karıncaları örümcek ağına atar örümceğin yemesini izlerdim.
hep bunlar nat geo ve discoverynin suçu ben masumum.
Bir gece yanlışlıkla kurbağanın üzerine basmıştım, ölmüştü hayvancık. Çok üzülmüştüm.
Küçükken masum görünürdüm ama sinsinin tekiydim. Gıcık olduğum çocukları hiçbişe yapmamış olsa bile sıkıştırır ,kötü davranır, küçük kumpaslar kurardım. Ama sevdiğim kişilerede çok iyi davranır hep yanında olurdum.
Çocukluğumda amca oğluna uyup kedilere taş, vb. Şekilde kötü şeyler yapık ben hayvanları çok severim hayatımda unutamadığım çok pişman olduğum tek şey halbuki kedi köpek bayılırım insandan daha çoks everim :(
gözümüze kestirdiğimiz apartmanın tüm zillerini çalıp kaçmak. Kimbilir ne küfürler yemişimdir.
küçükken mahalledeki çocuklar kedi bulmuştu biyerden hep beraber kediye ev yemek falan yapmıştık. Normalde hayvanları çok severim ama heralde ilginin kedinin üstünde olmasını kıskandım. O sabah erken kalkıp kimse gelmeden kedinin evini falan dağıttım vurdum işkence ettim hayvana.
Belki yaptığım en kötü şey değildir ama en büyük vicdan azabı çektiğim şeydi.
Hala bazen aklıma gelir kendime kızarım.
Yetimhanede büyümüş eski bir sevgilimi küçük bir hatası yüzünden çok kötü bir şekilde terk ettim kimleri soktu araya bana mısın demedim. Kapımda kaç gece sabahladı işe çıkarken apartman kapısı önünde veya evin,kapısının önünde merdivenlerde gözleri kıpkırmızı kan çanağı buldum bir gram üzülmedim. Hatta daha öldürücü oldum. Allah ım ne yaptım ben sana desem de aslında kime ne yaptığımı biliyorum. O bana bunlara rağmen ah etmeyecek kadar seviyordu beni ama kalbi kırıldı işte Allah gördü çıkartıyor aheste aheste.
sınıfın ortasına bildiğin sıçmıştım. hemde milletin gözü önünde.
annemin, babam için yaptığı yemeği çöpe dökmüştüm. onca yemek, annemin emeği zayi oldu, şimdi ki aklıma olsa komşulara dağıtırdım.
Otelde çalışırken ne is yaptığını bilmediğim müdürlerden birinin yemeğine tükürmüştüm pisman değilim.
O kadar kötü ki buraya bile yazılmaz.
(bkz: Sözlük yazarlarının itirafları)

Versiyon kötü şeyler...
Edepsiz konuştum oysa mevla bilir gönlümü...nokta.
Sınıfta sevmediğim birini sürekli küçük düşürmek halbuki çocuk saf bıraksana kendi haline.
4-5 seçim önce mhp' ye oy vermiştim. allah affeder inşallah.
Kucukken ayni kusu havada uc kere yere dusunce de bir kere vurmustum. Sonra kanlar icinde gorunce hungur hungur aglamis, kusu iyilestirmis ve sapanimi topraga gommustum.
Herkese saf ve mal davrandım. Her şeye inandım. içten içe kendime kin besledim.
Bundan 15 sene önce Amcamın kızıyla alt kat komşum olan yaşıtımız kızı alıp mahallenin kuytularına götürüp dövmüştük. Ayağından terliklerini çıkarıp yokuş aşağı sallamıştık falan. Normalde de zorba olan bir insan değilim ama neden küçükken böyle şeyler yapmışım aklım almıyor.

O akşam kızla uğraşmakla fazla ilgilenince akşam ezanını kaçırmışım, annem beni sokak sokak aramış bulamamış çok korkmuş. Eve gidince babamdan ilk tokadımı yemiştim heheh. O günden beri ilahi adaletin varlığına olan inancımı hiç kaybetmedim.
5. Sınıfa giderken ilk mastürbasyonumu dişmacunu ile yapmak.(en azından zararım kendime)
bahceliye 2 donem oy verdim.
güncel Önemli Başlıklar