bugün

Hangi işe girişirse girişsin, bir türlü kar edemeyen, zarar eden insanın başına gelendir.

Son zamanlarda başıma gelendir. Borcun dibine batmış bir babanın tek erkek evladı olarak dünyaya gelen benin omuzlarına yüklenmiş ağır bir sorumluluk duygusu temalıdır. Tek iş yetmediği için sürekli dışarıdanda farklı işler yapmaya çalışan, aklına deli gibi fikirler gelen ve inanılmaz girişimlerde bulunan ben, kazanmak yerine sürekli elimi hangi işe atsam biriktirdiğim üç beş kuruşuda kaybettim.

Hatta bu hafta öyle lanet bir işe bulaştım ki elimdekini kaybetmek bile yetmedi üstüne üstlük birde hiç yoktan yere ciddi bir miktar borçlandım. Borcu ödeyeyim dedim başvuru yaptığı hiçbir bankadan kredi çıkmadı. ibneler, ileride zengin olduğumda göstereceğim tabi hepsine.

Gelelim konuya. Hep merak ediyorum ulan hep ben mi böyle neye elimi atsam batırıyorum yoksa başkada böyle benim gibi feleğin çemberinden geçen tipler var mı? Varsa gelin dertleşelim lan. Ama içkiler sizden söyleyim, bende hiç bozuk kalmadı da.
Sorunu kendinde arama vakti gelmisdir.
güncel Önemli Başlıklar