bugün

dizinin en asil karakteridir. arkasına bakmadan, moron tekin ailesinden bir an önce sıyrılması gerekmektedir.
(bkz: fettan)
fazla kolpadır.
(bkz: deniz cakir) *
güzel olmayan fakat ağzını oval bir şekilde açtığı an dünyanın en seksi kadını olan aktris.
tarihde türk devletlerinin yıkılma sebepleri olarak bu tür kadınlarin varlığından bahsedilir.

tartismayi acik birakiyorum.
yaprak dökümü izleme sebebidir kendisi. onun ön planda olmadıgı bölümlerin sıkıcılıgından da bunu anlamak mümkün zaten..

sözlük huzurunda kanaldan ve yapımcıdan ricam, tekin ailesinden vazgecip sadece ferhunde ve leventin oldugu bir yaprak dökümüne dönüştürmeleri.. bir de cevriye olsun da dizi iyice renklensin.. bak reyting garantili..
cinlidir.
kaşarın önde gidenidir. kukusunun zevkine bir ülkeyi yıkar bu kadınlar. son olarak kocasını aldatmakla kalmadığı gibi tüm mal varlığına da el koydu kaşar.
afedersin bildiğin o.pudur.
kocasını şevket le
şevket i levent le
mithat ı şevket le aldatmıştır. görümcelerine yaptıklarına ise hiç girmek isrtemiyorum.
afedersin bindiğin orospudur.
(bkz: yılan)
(bkz: en sevdigim karakter)
sex and the city de oynayacak kapasiteye sahip insan. nasıl fark edememişler yeteneğini hayret.

(bkz: forbiden love while leafs falling)
aşağıda belirtilen tv izleyicisi muhabbetinin konusu olmuş karakterdir
-serhat,olum bu kadın bi senle bana vermedi he!
-serhat şu konağın numarasını al, satışa çıkınca hemen kapatalım,malum kadın konağı olana geliyor.
dizinin baş kahramanıdır aslında;
hikayede yer alan kahramanların her birinin hayatını bir şekilde etkilemiş ve şekillendirmiştir.
yalnızlığından, kimsesizliğinden güç alır. her felaketten sağ çıkmayı başarır, her kötülüğe verilecek bir yanıt bulur,
dizi kahramanı kadınların hepsinin zeka toplamına eşit zekası vardır. zekasıyla etrafındakileri kukla gibi oynatmayı başarır.
güçlüdür, her zorluk onu daha güçlü kılar.sadece kalbine sözü geçmez, aşkıda, kini kadar kuvvetlidir.
tehlikeli kadın imajını sonuna kadar korur.
biyografisi yazılacak, hayat dersi çıkarılacak onun yaşantısıdır aslında.
(bkz: femme fatale)
(bkz: ahlaksız)
ismini söyleyince "sen kısaca bana ferhun de" diye iğrenç bir espri aklıma getiren dizi kahramanı.
çok iyi yazılmış bir karakterdi.
deniz çakır müthiş oynadı ve bize sevdirmeyi başardı.
son sahnede hiçbir zaman tekin ailesinin içine giremeyişine ve baba olarak gördüğü adamın ölümüne ağlayışı ise, bitirdi.
ilk kocasını şevket'le, şevket'i holding sahibi levent'le, onu mithat kara'yla, mithat kara'yı da tekrar şevket'le aldatmıştır.

son kurbanı necla'nın eski kocası ali sarper denen balık bakışlı, kıl kuyruk herif olmuştur.
(bkz: herif öğütme makinası) (bkz: motor)
dizinin en iyi oyuncusudur.
Kendisiyle Nişantaşı'nda Amerikan hastahanesi civarında karşılaştım gecen. Bir kadın olarak bunu söylemek ne kadar zor bilmem farkında mısınız ama hatun çok güzel be...
Göründüğünden de güzel...
Allah'tan o sırada yakışıklı bi arkadaş kadraja girdi de dikkatim dağıldı şükür swh
Bir dönem boyunca bütün kaynanaların korktuğu gelin modelidir.
4 görümceye yaşlı bunalımlı kayınbabaya dırdırcı kaynanaya sahipti.
Çok lanet ve şirret bir kadındır. Şerefsiz bir yapısı vardır. Evet.