bugün

her insan için aslında sürekli olan durumdur. yalnızlığı hissettirmeyen kişi ya da kişiler ağzınıza sıçtığında farkedilir ancak.
Kalbinin sıkıntısını, üzüntüsünü kimseye anlatamamaktır.
Ellerinizin titrediğini saklamanıza da gerek kalmaz. Böyle de bir artısı var.
Tam seni anlayan, sohbetinden keyif aldigin biriyle karsilasirsin ve o da seni yalniz birakir anlarsin ki sen yalnizsindir ve bu degismeyecektir..
yalnızlık ne sizi ezikler demek isterdim. ama diyemiyorum iliklerime kadar hissediyorum yalnızlığı.
Eğer hepimiz yalnızsak, o zaman yalnızlığımızla birlikteyiz.

böyle bir şey işte.
tercihtir.

Gün boyunca kaç insanın yüzüne bakıyorsunuz? Dürüst olun. Birine, sadece ve sadece 'merhaba' demeyi düşündünüz mü? Korkaklar yapayalnızdır ve bu sizin tercihinizdir.
..

(entry burada)
şizofrenlik ince çizgidedir. lakin şu bir gerçek ki, yeryüzünde milyonlar bu durum içinde. etrafında çok değil az ve öz kişiler olsa yeterlidir ama kimsecikler yoktur.

o zaman, yıldız(yıldız tilbe) ablamız söylesin:

kafam hafif dumanlı

http://www.youtube.com/watch?v=8R1Or53pioE
Yalnızlık konusunda ki tek korkum asker eğlenceme kimsenin gelmemesi, otogardan birilerinin uğurlamaması. Düşünsenize.. Boşluktasınız. Tutunacak tek dalınız anneniz babanız. Onlar da olmasa şuan bunu yazıyor olmayacaktım.
Cenaze namazını kılacak kimsenin olmaması.
bir insan narkoz almadan, kesilip biçilecek yerini uyuşturmadan kendini kendi eliyle ameliyat eder, bunu da ölmeden başarırısa, insanoğlu için yaşamın en güç yanını, adı yapayalnız olmak denen şeyi de başarır.
ailem dışında beni dinleyen bir kişi vardı, o da artık yanıt vermiyor. sanırım yapayalnız kaldım.
insanın sığınacak liman bulmakta zorlanmasıdır.
Günün birinde yapayalnız olacağız. Yalnız doğduk, yalnız öleceğiz.
Zordur.
Zor değil, keyiflidir. Kafanızı dinlersiniz.
(bkz: kimsesiz olmak)
Bu öğlen başıma gelmiş durum… yani fark ettim demek istedim. Kimse yok; aslında çok kişi var ama kimse yok.
Yalnızlığını dillendirecek bir kimse dahil bulamayacak kadar yalnız olmaktır.
hayatimstrat bizler varız yalnız değilsin. Kadınlarımız iyi var ki bizler de varız. Bizi biz yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun şimdiden.
Judas seni seviyorum.
boşver abim bulunur elbet seni yapayalnız hissettirmeyecek biri.