bugün

aydan burhan ve ragıp savas'ın basrollerde oldugu tv dizisi. aydan burhan "ömeeeeerrr" diye diye geziniyordu ortalıklarda. dizinin tek güzel tarafı ragıp savas'tı.
aydan burhan'ın mahallenin muhtarları'nı bırakıp kariyerinin içine etmesine vesile olmuş dizi.
hayal meyal hatırladığım abuk bir dizi. star'da yayınlanırdı.
AYDAN BURHAN zamanında cem uzan ın gazına gelerek mahallenin muhtarları ndan ayrılması ve acele ile kotarılmış bu dandik ötesi diziye katılması ile tüm kariyerini s.kip atmıştır.
maalesef böyle bir şey vardı... aynalı tahir de vardı, baba evi de vardı, böyle mi olacaktı da vardı, deli yürek de vardı, küçük besleme de vardı ve en acısı mahallenin muhtarları da vardı... neden vardı hala anlamıyorum
(bkz: körük fatma) * *
sol frame de görür görmez çocukluğumu hatırladığım dizi ismidir. ulan bok mu vardı büyüdük bee.
(bkz: yanık ömer)
hakan yılmaz'ın zırdeli rolünde oynadığı ve kendisini ilk defa gördüğüm şirin dizi.
bu zamana kadar açılmamış olması ayıptır efendim.

serdar ortaç ın seslendirdiği jenerik müziği ile pek hareketli komikli dizilerdendi.

geceleri yatağında uzanıp sayıklar
ona buna hava atar ayşem
dedikodu dinler ama yine kulak asamaz
adamı günaha sokar ayşem...
ilginç bir diziydi.
hakan yılmaz'ı gördüğüm ilk dizidir. çatlak bir adamı canlandırıyordu. hatta aydan burhan'a "ben ikili banyo yapmayı severim. ikimiz de birbirimizi keseleriz" gibi bir şey söylüyordu.
atilla olgaç'ı da hatırlar gibiyim.
anılarda saklanmıştır efendim.
ulan sabah sabah hahahahaha allah kahretsin ki hatırlıyorum. arap zengin, limuzin ooof of!
üşümeyen sürekli sıcak kişilere söylenen söz.
bugün alişanla ilgili bir entry girerken aklima gelen dizi.

aydan burhan ragıp savaş filan vardı da adıyla oyle bir beklenti oluşturmuştu ki ben her an su ayşe üstünlükleri parcalayarak ragıp savaşın ustune atlasa diye bekliyordum *
aahah yoksa nereden çıkacak bu aysenin yanginligi ya *
yalniz dizi de calan serdar ortacin sarkisi da cok guzeldi *
müzigin dizilerin guzellesmesi arkasina konmasi icin yapilan seyler olduğunu düşünürdüm o zamanlar. tabi daha cocuguz, dert nedir kimdedir neden vardir bilmiyoruz.

heh iste serdar ortaç diyorum, cok güzeldi anlattigi ayse karakteri.

afra tafra kaprislerle ugrasmaz, cumle alem ister o hic sırnaşmaz
gece vakti yatakta ziplayinca
aysem gelir iki duble atınca
colde gul acar mi pembe kar yagar
mi
kış mı bu bahar mi hic bilemem,
ellere kacar mi yoksa kuş ucar mi derdime deva mi soyleyemem.
geceleri yatagina uzanip sayiklar
ona buna hava atar aysemmm
dedikodu dinler ama yine kulak asamaz.
adami gunaha sokar ayşemmmm.

ama ben yangın ayşeye kırgınım şahsen. yok madem yangın ayseye cikmis adin, yaniyorsun da
ragıp abi senin icin olmeye hazir gidip kendini denize atiyorsun amk.
o yangin oyle mi soner sapsal kız
güncel Önemli Başlıklar