bugün

Göğüs kafesinin üzerinde taş gibi duran iki iri memenin, yan yatıldığında bile yer çekimine meydan okumasıdır.

Test edelim:

görsel

O ku dum. mmm.
görsel

t: bir yazara ait oldugu iddia edilen fotograflardir.
(img:#2023387)
yer çekimine karşı gelen memelerdir.
harun abilere bile 28 tane meriç düşen bir sözlükte piyasa yapmak için nasıl ekstra bir çabaya ihtiyaç duyabiliyorsunuz ben bunu anlayamadım.

bana bile kız sanıp yanlayanlar oluyor amk.
görsel
meme artık prim yapmıyor kardeşim konu kilit.
Benimkiler sarkmıyo.
Öpülesidir. Emilesidir. Meme gibi memedir. Aksi iddia edilemeyendir.
newton'u mezardan kaldıracaksınız.
insanların offf kıza bak diyip hayran kaldıklarını falan düşünüyorsun sanırım ne ilginç ama iticisin bence itici olan memen g*tün olması değil hepimizde var ama senin bunlarla prim yapmaya çalışman istediğin arzulanmak ise bunun için bu derece çabaya girme insanlar burada hiç görmedikleri insanlarla sanal seks falan yapıyor oranı buranı açmana gerek yok yani tatlım sahip olduğun şeyler birçok kadında var vücuduna ve kendine olan saygını yitirmiş olman üzücü ...
(bkz: yan yattı Çamura battı)
M e m e l e n d i n .
tişört memelerin boğazını sıkmış zaten nasıl aşağı sarksın?
Alt meme yataktan destek aldığı için sarkmıyor. Diğer meme de kol geriye atılarak gerdirilip sarkması engellenmiş.

Yani demem o ki e=mc² den...
Yer çekimiyle küs olan memelerdir. O değilde bu fotoğrafı çekene ne diyor acaba? Sırtım nasıl götüm güzel mi bakacam mı diyor ne amaçla çekiyor bunu çekmeye ikna oluyor. Evet.
Limon gibidir sıkılarak emilmesi gerekir sulu sulu .
anadolu çomarıyım ama yemedim :(
Oytun'un instegral hesabında bolca bulunan fotoğrafların muhtevasıdır. Yüz vermiyor ama. Dm atmayın.
Doğru ya o fotoğrafı kim çekiyor ki.
Benim için yer çekim ivmesinden daha büyük bir gizem.

Kim?
Yanlardan koli bantıyla mı çektirdi acaba?
Yeni bir fizik teoremi için Kolunu arkadan al dediler,
Alt memenin yerle temasını kes dediler.
Hepsini yaptık, ıhhh yer çekimi diye bir şey yok arkadaşlar
görsel
Hala yerinden fırlayacakmış gibi dipppdiriler.
Üzgünüm kızlar, eşit şartlarda yaratılmadığımız içün.
yan yatirdigimizda bizim de sarkmayan seylerimiz var ama simdi erkegiz fotograf atip linc yemeyelim.
Ne bilelim dik bir şeye yaslanıp fotoğrafı çekip fotoğrafı çevirip buraya atmadığını? Kgdllgdl

Bacım boşver bunları sen. Memiktolar şahane.
Memesizdir. Erkekten farkı yoktur. Bana göre bıngıl bıngıl, ibrahim tatlıses e göre tombul tombul olmalıdır.