bugün

her insanoğlunun başına gelen bir durumdur. yok yani, yapacak bir şey yok. sağa bakıyorsun yok, sola bakıyorsun yok. ne yapsam derken kendini sözlükte buluyorsun. şaka maka özlemişim buraya sarmaya hee..
Şu an benim de içinde Bulunduğum durum.
Her arkadasin dağılması, suankilerinde sorunlu olmasiyla elde ettiğim durumdur. Yetinmeye calisiyoruz sanki halimizle.
3 ay sonra yeniden içinde bulunduğum durum. Şöyle bi bakıyorum da koskoca 3 ay ama ben hala aynı yerdeyim.
Aynen öyle. Bir anda asosyalleşmemle buraya sarmam bir olmuştur.
Sonra da sözlüğe takılıp çıkamamak.
bu aralar yaşadığım durum.

iyi kötü dışarıya da çıkıyorum ama bazen yalnızlık her yeri sarıyor. iyisi mi sözlük okuyalım, entry girelim.
Bunu kendiyle kalmamak adına değil de daha çok kendiyle olmak için yapınca daha keyifli olan eylem.

Mesela sevgilinize Scottish fold yavrusunun fotoğrafını gösterip bak ne şeker şey değil mi dersiniz ve size cevabı ben kedi sevmiyom ben kediden korkuyorum olursa gelir burada kedi seven yazarların yazdıklarını okursunuz.
Yapacak hiç birşey kalmamıştır kafayı yememek için bir umut sözlüğe girilir.
Fena fena pek fenadir. oyle ki az once yanlis aradi bi hanim, utanmasam 'e daha daha nasilsiniz' diycektim.
Bu seçim bende aday olacağım sevgili mıhhtaar edecem seni koltuktan.

Şaka bir yana evet kafa dağıtmak, birşeylere salça olmak varsa yeni birşeyler öğrenmek birazda gelişmeleri takip etmek için iyi bir araç.
Bir önceki çalıştığım şirkette sosyal ortam çok iyiydi. 2 manita, birsürü dostluk arkadaşlık edindiğim için sözlüğe girmek aklıma bile gelmemişti. Sonra istifa verip yeni bir şirkete geçtim. Ancak yeni şirketimde kadın sayısı sıfır. Evet çaycısından müdürüne şirket politikası gereği herkes erkek. Kadın olmamasını anladım ama sosyal ortam yapabileceğim arkadaş sayısıda sıfır. Hal böyle olunca en ufak boşlukta sözlüğe giresim geliyor. Yokluk böyle birşey arkadaşlar.
sadece derstir iştir sınavdır sıkıştığım zaman buraya geliyorum yapmamak için rahata biraz erdiğim an sözlükten topuk.
ama fazla ileri gitmemek !..
(bkz: evde denemeyiniz)
Ya olum ben kime ne yaptım da çaylak yaptınız lan beni? Yaptığım tek şey maç entrysi girmek, ara sıra da içimi dökmek.
Gelmişim şu şehre, içim karalar bağlıyor psikolojik çöküşteyim. Bi de ban atıyorsunuz amk.