bugün

ya ne olacağıdı y.... $eklinde cevap verilesi tez. bak $imdi sen yalnizsin. ama psikolojik olarak yalnizsin. biri geldi optu seni. noldun? optu lan. boyle yanaginla dudaginin kesi$tigi noktadan optu hem de. yalniz misin sen artik? degilsin tabi. sadece opunce de degil, yalayinca elleyince falan da gecer yalnizlik.
(bkz: ben yaptım oradan biliyorum)
aslında kısmen doğru olan bir önermedir.
mesela bir yere gidiyorsunuz, bir şeyler yiyip içiyorsunuz... ortamda yalnızsınız, kimse yok. biraz takıldıktan sonra kalkacaksınız, bir bakıyorsunuz ki paranız yok.. e hesabı nasıl ödeyeceksiniz?
"öpücük" vererek?
tam isabet!
yanlış şöyle bi eşy var ki, başlıkta kreasyon eksikliği var. -miş'lı geçmiş zaman kullanılmış. olmamış bence. benden söylemesi. (ondan da söylemesi)

heredit: eskiden buralar dutluktu?
korkunç balon patladı galpa. e normaldir o kadar yıldırım düştü memlekete..
geçer tabe. hem de nasıl geçer. dibine vurmuşsunuz üzüntünün, yalnızlığın. fonda şebnemden can kırıkları çalıyor. tam o anda, yalnızlğınızı unutturacak bir şahs-ı muhterem geldi ve öptü sizi. yalnızlık mı kalır?
tüm geçmişi ve geleceği öpse bile izlerini bırakır içinde... hiç bir zaman geçmez yalnızlık duygusu, ne kadar isterseniz isteyin geçmez..ama bazen keşke sadece psikolojik olsa ve bir insanın öpücüğüyle terketse beyni..
güncel Önemli Başlıklar