bugün

genç yaşımda yıllardır beni tanımlayan durum.

neyim eksik bir türlü anlayamıyorum, gözlerimden ateş bile çıkarabiliyorum ama olmuyor. ben de insanım ölünce yanımda kırışmış elleriyle alnımı okşayan bir hatun istiyorum, sevebileceğim, skeceğim değil, ondan çok var affedersiniz.
en hisli duygunun insanıdır.
erken olgunlaşan, anneciğinin küçük kuzusu olmaktan çıkıp gerçek bir erkek olmaya adım atan erkektir.
Sıcak yemegi olmayan evi dağınık olan karı-kız olayı pek fazla olmayan ev kahveye dönen insandır.Birde kendisine sorulursa sadece onunki hayattır.
başını oklayanından bi tane bulduğun vakit, tadından yenmez. lakin çalışıyorsa eğer, evi bok götürmesi muhtemeldir.
genelde titiz oldukları için türk bayanları tarafından sevilen erkektir.
(bkz: gökhan keser)
her akşam yemek yapmayı bilmiyorsa ot gibi ne yiyeceğiz diyen maldır.

kendimden biliyor ve ayrıca utanıyorum. pek olmasa da utangaçlığım yine de anlayamıyorum. neyi derseniz bilmiyorum.
benim efem . o kadar yalnızım ki içki içerken masaya ayna koyuyorum muhabbet ediyorum.*
Filozof olmaya aday erkektir.
Evde çıplak gezebilir özgürdür.
para varsa, sorun olmayandır.
Düşüne düşüne kafayı sıyırması muhtemel erkektir.
21 yıldır yaptığımdır. zordur. paran da olsa zordur.
işi zordur.

karı kız için sıkıntı yokta, erkek için tam bi rezilliktir. şahsen ben tek yaşamış olsam çok zorlanırdım.

üni yılları aklıma geliyor çıldıracak gibi oluyorum, ev bulamayıp villa tutmuştuk sene 2007 millet 150tl kira verirken biz 400tl kira veriyorduk 4 arkadaştık evi bildiğin bok götürüyordu (ev büyük olduğu için herkese 1 oda düşüyordu) sabah yatağımdan kalktığımda tozdan akarlardan ağzım burnum dolmuş nefes alamıyordum neler çektim neler, banyoya girersin biri yeni 31 çekmiş terliğe merliğe attırmış lan ne günlerdi, bak sinirlerim bozuldu yine... ay bana bişeyler oluyor. makarna yemekten geberdik. ketılda prinç pilavı olurmu mk. onu bile yaptık ama yiyemedik sonra ketılda pilavda çöpe böyle uzar gider aman diyim kızların kıymetini bilin

bu üni beni çok etkiledi okulu bitirmeden 20 yaşımda evlendim
Çoğu kişinin bilmediği şeyler bilir. Hayatı kendi öğrenir. Biraz pasaklı ama bilge insandır.
zor ama bir o kadar keyifli yanları vardır

not:ütü en zor yanı en iyi yanı ise kimseyi takmadan sabah kadar içip sevişmek.
iyi yemek yapıyorsa ve kendi şehrine mesafesi 2 saat falansa çok güzeldir.

hele bir de oturduğunuz apartman full öğrenci olursa durum daha da eğlenceli bir hal alır.

not: bir arkadaşın da dediği gibi, 2 haftada bir kendi memleketinize gidip ütü işini anneye havale edeceksiniz.*
bosanma sonrasi yalnizligi olarak benimdir efendim. ve gercekten iyi gelmektedir. belki de bu cesit bir yalnizlik evliliklerde arada bir bir sure icin eslerin olmali.
yemek yapmayı düzenli olmayı kendiliğinden uyanmayı bilen kendi kendine yetmeyi bilendir. kafası rahat yaşayan erkektir.
lacivert çizgili havlusunu duştan sonra beline dolayıp, kaslı ve adonisli vücudundan aşağıya damlalar akarken evde salına salına dolanan erkektir. kaslı kalçaları için uygun boxer arıyordur.

(bkz: ıstırırım)
son bir yıla kadar bendim. ailemin yurtdışından kesin dönüş yapması sebebiyle artık yalnız değilim. oysa çok alışmıştım. arada yine gidiyorlar ama kısa süreli. tam alışıyorken yine geliyorlar, durduramıyoruz.
Ayrilma sonrasi yalnizi olarak benimdir. huzursuz oldugunuz o gunleri geride birakip adeta ozgürlüğe manus yaparsiniz.
Yardım edin bizlere.gecen o kadar makarna almışım ki makarna temsilcisi geldi. 3 pakette o verdi.sulu yemek rüyalarıma giriyor
(bkz: )
https://www.instagram.com/carpediemistanbul/
Benimdir.

Kimsenin tatavasi yok full time kafana goresin.
güncel Önemli Başlıklar