bugün

kahve fincanı. sonuçta bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var.
daha önce birlikte çekilen bir fotoğraf olabilir.
kesinlikle; balık, köpek, kedi olmamalı. malum bu canlara bakacak kişi kendisi alır ve büyütür ki aralarında bir duygusal bağ oluşsun. aksi takdirde bir kenara itilmiş, hatta sokaklara terkedilmiş olma ihtimalleri çok yüksektir bu hayvanların.
gözlerimin dolmasına vesile olan başlıktır, tamam alınacak bir sürü hediye vardır fakat hediye alabilecek kadar yakın bir arkadaşınızın kalmadığını hatırlatmıştır.
yine de eski dost için bir olta takımı hoş olurdu, eskiden balığa çıktığımızda yuvarlak plastik makaralarla avlamaya çalışırdık, şimdi parayı bulduk ama birbirimizi kaybettik.
Diablo 3.
1000 lik tekirda rakısı.
cinsiyet gözetmeksizin pislik olsun diye vibratör.

(bkz: içim titreşti)
onunla sohbet ederken neler sevdiğini kaçırmamaya çalışın. yani, ona hediye almak istediğinizde onun ve senin zevklerinden bahsedin. sonra o konuşmalardan bir çıkarım yapın; en yakın arkadaşım demek bunu bunu seviyor, diye. sonra, bu konuşmalara göre hediyeyi seçin.
bayansa çanta ya da ayakkabı.
beraber fotoğrafların olduğu bir albüm olabilir, hem kalıcıdır.
onu anlamak için çerçeve alın ve resmi ona seçtirin.
balık olabilir.
bir şişe jagermeister'dır. düşünüyorum da arkadaşımın o an gözlerine yansıyacak mutluluğu, sevinci ben de mutlu oluyorum. yanına bir de beatles plağı eklenirse, tadından yenmez. kafaları çıldırır dostum benim.
profesyonel fotoğraf makinesi. çok istiyor ama. *
Şayet, yakın ise zaten neye ihtiyacı olduğunu bilmesi gerekmezmi.
pipo olabilir.
seccade
tesbih
sina çölünden kum
vs...
güzel bi deri cüzdan.
erkek erkeğe hediye almaz, kanımca kadınlar arası bir mevzudur yorum yapmak güçtür.
eğer arkadaş kız ise müthiş kokulu bir parfüm alınabilir. *
Eğer erkek ise şişme kadın, kız ise toka.
realistik şişme bebek. (eğer ortak alanda başarızsa)
bi karton sigara. viski.
elektro gitar.
artık klişeleşmiş saat, çerçeve gibi şeyler dışında, iyi bir dost olduğunu belirtebilecek yaratıcı fikirlerle hazırlanmış hediyelerdir.
güncel Önemli Başlıklar