bugün

resmini gördüğünde çok yakışıklı dediğin her erkeğin yabancı çıkması durumu. yanlış anlaşılmasın türk erkeklerine lafım yok ama genelde şöyle sarışın renkli gözlü yakışıklı erkekler hep yabancılarda. bizde de var tamam heyecanlanmayın... *
(bkz: cinsiyeti belli eden başlıklar)*
(bkz: genelde guzel kızların yabancı olması)

ayrıca belki alakalıdır.
kime göre, neye göre yabancı?
(bkz: ben türküm)
(bkz: kızların zenci erkek meraklısı olması)
bunu yapan bunu da yapti:

(bkz: sakiz cigneyen erkekler)
(bkz: zimbabweli erkeklerin yakışıklı olma sorunsalı)
(bkz: genç erkeklerimiz rahatsız) *
farklı ve ötekinin hayranlık uyandırmasıdır.
atalarımızın bu durumla ilgili harika bir tespiti vardır:
"elin s.ki tatlı gelir"
insanın kendine benzemeyeni sevmesinden kaynaklanan durum. esmer sarışını sarışın esmeri beğenir ya genelde. (bkz: yabancı kızların türk erkeklerini beğenmesi)
imkansız olan herzaman güzeldir.
(bkz: güzel kızların genelde yabanci olmasi)
(bkz: iskandinav kizlari) *
ne alaka diye şaşırtan söz;

(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
bu bir psikosomatik bir durumda olabilir. yani yabanci olunan erkege psikolojik olarak aa cok yaki$ikliymi$ da denilebilir.
(bkz: yurt dışına kaçan yazar)
kadınların tanımadıklarını yakışıklı bulma sorununa kendi bakış açıları.
erkekler için geçerli olanın kadınlar içinde geçerli olmasıdır.
yabancı erkekleri sadece televizyonda ve dergilerde gördüğü insanlardan ibaret sanan birinin söyleyebileceği genelleme cümlesi. ***
(bkz: yes it is)
yanlış hem de feci halde yanlış bir genelleme..

(bkz: mehmet gunsur)
(bkz: yirim)

edit: eksilemeye ne gerek var ki? senin yerine de yirim, merak etme sen..
çirkin kızların genelde türk olması.
(bkz: al sana cevap)
her başlığı ciddiye alıp kendi içinde sorun haline getiren ve laf sokma çabası içinde olan erkek yazarların canhıraş bir şekilde yazdığı başlıktır. *
asabiyim kompleksliyim ve çok fena türk erkeği olmamdan mütevellit başlığa çemkirmek için tüm vasıflara haiz oldugumu düşünüyor ve tespite yorum getirmek istediğimi beyan ediyorum.
Efendim insan kendinde olmayan şeye daha fazla değer verdiği için erkek milletinde rus kızları, cins-i latifte ecnebi oğlan * * hevesi olması gayet normal. Her iki iç geçirme ve hayranlık duygularının, hayata geçirilme ihtimali düşük oldugu için bu kavga ne diye, gelin birlik olalım. Dimi efendim dimi... *