bugün

Türk'ün türk'ten başka dostu yoktur inancındaki insanların düşüncesidir. Böyle olduğundan bütün milletlere modifiye edilebilir. Misal; "Arap'tan dost olmaz, olsa olsa sabun olur".

(bkz: arap sabunu)

edit: acip acip kacmayin su basliklari ulan!
"bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfredeceksiniz."
(bkz: adolf hitler)
ırkçılık

tanım: ırkçılık

bu ırkçı beyinleri yıkayacak sabun var mı bilmiyorum.

(bkz: genellemenin ve ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)
şu da ilgili olabilir:

(bkz: kavgam ın türkiye de best seller olması)

edit: vay anam, türkiye'de faşizm vardır dedilerdi de inanmamıştım, aah gençlik ah. eksile dostum eksile.
dostta olmasam sabunda yapmasam olmaz mı. dangalaklıkta çığır açıyorsunuz vallahi.
temizlik (etnik temizlik) konusunda rakipsiz olmalarına vurgu yapmak için söylenen bir sözdür.
(bkz: hacı şakir)
sabun köpürmez.
imza (bkz: adolf hitler).
nazi gibi düşünen beyinlerin kendinden olmayanı tu kaka yaparak ırkına prim kazandırma safsatası.
arap sabununa rakip bir ürün olarak piyasaya sürülebilir.
günümüz dünyasının anasını siken bir kalıp sabun imiş vay halimize, bence bu tarzda hem insanı hem mizahi olmayan ifadeler kullanmak yerine "biz nasıl söz alırız" bu dünyada diye düşünmeli.
bir de olaya şöyle bakmak lazım. türk ten sadece iyi sabun olur diyen başka bir millet olsaydı bu tüm türkleri deli ederdi. şimdi onların yerine koyunuz kendinizi ve ne olursa olsun insanları etnik ya da ırsi kökenlerine göre aşağılamayınız.
dünya'da ve türkiye'de milliyetçilik akımının yerine kullanılan modern ırkçılığın bir başka kalıplaşmış hâli.

(bkz: empati)
(bkz: adam fawer)
fazla der untergang izlemiş bünyenin beyanatı.
bunu söyleyen insan şu tip sorularada cevap düşünmelidir;
hayatında kaç tane yahudi tanıdında dost olmaz kanısına vardın ?
hükümetlerinin politikaları dışında yahudilerin nasıl insanlar olduğunu biliyor musun ?
ırkçı ya karşı ırkçı olacaksın dedirten sözdür. Dünya da hiç kimsenin güzel hatırası olmaya bu millet sabun olsa bile ne kadar temizler bilinmez. Genelde insanları kirletikleri için...
kafatasçı fikirleriyle "masturbasyon" yaparcasına tatmin olan kişinin arayışının çıkarsamasıdır.
(bkz: adolf hitler) (bkz: nazi) (bkz: alman sabun firmaları)
(bkz: cildinize dost)
sabun da cildin dostudur.. cümlesinin ardışığı olan cümledir..
mersin halkı bilir; mersin de yeşil sabuna arap sabunu denir. bu cümle bütünüde sanırım ordan gelmiştir. tabi burda şöyle bir durum da var, kimi insanlar bunu ırkçılıkla bağdaştırıbilir. bu da insanın bakış açısına kalmıştır. ama bu cümlenin çıkış şekli böyledir.
(bkz: banyodaki sabunun cesetten yapılmış olma ihtimali)