bugün

gal gadot he desin, evlenmem diyen bir tane müslüman yoktur. *
ırk diye bir şeyin olmadığın bilmeyen cahiller için imkânsızdır.
Yahudilerde irk kizdan yurur. Disardan erkek alinabilir ama kiz alinamaz bildigime gore.
Hic yahudi tanimadim...
Ailelerinin sıkı olduğunu biliyorum.
Pragmatist sebeplerle evlenecekler bile varmış. Evlilik olum bu sevmediğiniz biriyle bilmiyorum yani.
görsel
sizi süprizlere boğar.
çocukların yahudi doğar

anaerkil toplum sonuçta..
bir zamanlar hayalimdi. sonra çok faşist ve katil bunlar dedim ve vazgeçtim.
hay maşallahtır , zenginlik ve refah içinde yaşamaya delalettir.
israil füze gönderip nokta atışla götünü patlatır. ulan saf yahudi bir kızı yedirirler mi size? o kızın trilyon dolarlık kanı var lan? senin sikimsonik kanınla bozulmasına izin verilir mi sence?

hrant dink iması verilmiştir. anlayan anladı. tüm yahudi ırkının kanını türk kanına bularsak dünya büyük bir dertten kurtulur aslında. haydi yahudi sikmeye.
gercekten Seversem yapabileceğim ve ona kültürümüzü ve ahlak yapımızı çok daha güzel anlatma fırsatı bulacagım durum.
yapmak istediğin eylem ama imaknsızdır. Etz Ahayim Sinagogunun kapısında mı beklesem napsam.
az yakar çok kaçar.
Eğer gerçekten birbiriniz için yaratıldıysanız Yozgatta bile karşılaşırsınız. Seni anlayacak ve müslüman olacaktır.
Evlenemezsiniz...eğer siz de musevi değilseniz.
yahudi çocuklarınızın olması muhtemeldir.
ben birkaç yahudi kadını düzdüm. yatakta iyidirler, çok ateşli olurlar. iş evlenme konusuna gelince iş değişir. ama burada müslüman bi doktor var, karısı yahudi, doktor mısırlı bildiğim kadarıyla. çocukları var, ikisi de öyle dindar falan diiller, yuvarlanıp gidiyolar işte.
Şayet kısır değilseniz Küçük küçük yehuda’larınızın olmasıyla sonuçlanır.
Doğacak çocuğunuzun Yahudi dölü olması ile sonuçlanır.
yapmak istediğin eylem ama imaknsızdır. etz ahayim sinagogunun kapısında mı beklesem napsam.
tanışıp hoşlanacağin, kişilik ve karakterini beğeneceğin kadını yahudi kız diye tanımlıyorsan kendini ilk bulduğun yükseltiden aşağı at.