bugün

Orta Asya Türk topluluklarında hakandan sonra gelen ya da bağımlı toplulukların yöneticilerine verilen addır.
ilk türk devletlerinde ülkenin batısını yöneten hükümdar.dış işlerde ülkenin doğusunu yöneten büyük hükümdara bağlıdır.
avrupadaki karşılığı kral, islamiyet dönemindeki karşılığı ise melik olan kavramdır.
hun türklerinin ordusunda baş komutanlarına verilen isim.
(bkz: shanyu)
göktürklerde kağan'dan sonra gelen en önemli yönetici, kağan'ın vekilidir.

ancak bu ünvan göktürklerden çok daha eskiden beri kullanılmıştır. türklerin ilk dönemlerinde kullanılan bu ünvan tanrısal bir niteliğide sahip hükümdar manasında kullanılırdı ve dolayısıyla kağan ve hakan'dan çok daha eski bir ünvandır.
öğlenleri götünde ağrıyla uyanan yeni bir 5. nesil yazar.

kendisine bir çok cinin tecavüz ettiğini sözlükle paylaşmak istemiş yazar. sanırım sayamayacağı kadar çok tecavüz eden cinler. ya da isimlerini vermek istemiyor.
(#3722467)
isim verip cinleri rencide etmek istemeyen yazar...
ayni zamanda benim de cin oldugumu ve onu esir aldigimi dusunmektedir.
(bkz: yapma canim yapma evladim)
çok hareketli ve fantastik bir cinsel hayata sahiptir.
tecavüz sırasında mı tokatlandığını nedense merak ettiğim yazardır öyleyse korkacak birşey yok fantazidir o fantazi.
gizli gizli intihar etmeyi düşünen yazar.

gel vazgeç derim ben yiğidim. o masum cinlerimiz genç yaşta dul kalmasın.
bir namaz hocası, bir de namaz sureleri kitabı alıp en yakın zamanda 3 kulhu bir elham öğrenmesi gereken yazardır. bırak evladım ateist liği falan gel ben sana niye bir dine inanman gerektiğini anlatayım sonra da niye müslüman olman gerektiğini anlatacam. beni bul kesin intahar etmeden önce.

edit: gizli gizli eşcinsel olduğunu da düşünüyormuşsun. senin durum çok ilerlemiş. sana psikolojik tedaviyle birlikte bir cami imamı tavsiye ediyorum. insan dinden sapıtınca neler oluyormuş ya. bende de gizli misyonerlik varmış onu keşfettim. ben de korkuyorum ama intahar edecek göt bende yok sadece korkuyorum.
kendisinin intihar ettiği haberini biraz önce aldım. cinler tarafından gıdıklanarak intihar etmeye zorlandığı ayağındaki kılcal damarların patlama seviyesine geldiğinden anlaşılmakta. merhuma allah'tan rahmet diliyoruz.
(bkz: ölürsen kabrine gelmem isteme istemeeee)
hakkında bu kadar entry girilince öldüğünü sandığım pesimist yazar.
muhtemelen kendisine göre eğlenceli eğlenceli yazıyor (ki "cinler sürekli bana tecavüz ediyor, kıçım ağrıyarak uyanıyorum, bıktım" muhabbetine gülümsediğimi itiraf etmeliyim), bunu yaparken de bazı troll'ler gibi başka kavram/kişilere saldırmıyor.

buraya kadar normal, rahatsız edici değil. ancak "intihar" denilen kavram hakkında yazarken kelimelerini daha iyi seçmesi, dalga geçmemesi bence güzel olacaktır.

bu sözlükte yakınlarının intiharını görmüş olan insanlar da vardır.
derdi her neyse allah sifa versin diyoruz. bu gece girdigi entrylere bakılırsa zor problemleri var, gerci allah'a inanmayan insan nasıl olurda kuran'da gecen cinlere inanır orası ayrı...
(bkz: basarsa haberim olsun)
gece gece sözlük ahalisiyle taşak geçen yazar.
yazdıklarında samimi olmadığını düşünsemde entrylerine çok güldüğüm yazar. cinler tarafından ellendiği bölüm favorimdir. ayrıca pes oynarken arkadaşı tarafından yediği talihsiz pandikle gizli eşcinsel olduğunu keşfetmiştir kendisi. ***
sürekli cinler tarafından taciz edildiğini ve ateist olduğunu vurgulayan uuser. burdan yardımcı olabileceğim konu tecavüzü önlemek değil ama acı çekmemesine yardımcı olabilir

(bkz: vazelin)

(bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakan yazar)*
duygusal yazar.** ayrıca kendisiyle dalga geçen sözlük yazarlarına da; ''yazıktır oğlum, robotta olsa insan insandır.'' demek istiyorum.
(bkz: sen ateistlerin yüz karasısın)
nasil intihar edecegine karar verememiş guuser. kendisine penis ile harakiri öneririm. bunun için ise penisimi seve seve ödünç veririm. ayrıca kendisine tavsiyem bir daha pes oynarken titreşimli coyistik kullanmasın. aman!

(bkz: bursa lı sözlük yazarları)
saçmalayan ama nedense kendini sevdiren sevgi pıtırıdır, emodur, duygusal asimodur. 10 parisienne moonlight gücünde entryleri mevcuttur.