bugün

Turkcell’in arama motoru imiş. Sadece ios ve android uygulaması olarak var şimdilik galiba. indirdim kurdum güzel. Arama motoru kendilerine aitse ilk zaman için başarılı buldum.
google kurulalı yıllar geçmişken gereksiz yatırımdır.

ne olacak hocam google'dan farklı neyi bulacaksın?
amacın ne yaani?
"dilimizden anlayan arama motoru" sloganı ile yola çıkan turkcell'in yeni arama motoru uygulaması.

mehmet emin karamehmet geçtiğimiz yıllarda digiturk için hata yaptıkları bir yatırım olduğunu söylemişti. onun yerine hatalı bir yatırım daha yapmışlar haberleri yok.
Türkiye de sıfırdan browser yazabilecek kimse yok. * * *
Apileri ya Google in dır, yada Yandex in.
Geliştirilmesini bekliyoruz,daha iyisi yapılabilir.
bir cep telefonu arama motorudur. pc lerde kullanılmamaktadır. belki ilerki dönemde gerçekleşir bu ama şimdilik yok böyle bişi.

şeyy işteeee
ney lan ??
şey yaa anlasana
ibne mi oldun oğlum sen
yaanii

https://yaani.com.tr/
Beklediğimden hızlı çıkan turkısh arama moturu. Vpn özelliğide gelse iyi olur. Duy bunları turkcell.
Telefonlari gibi yüzde yüz türk malı yersen.
turkcelin yeni arama motoru. gelistirildikce daha popüler olacağı kesin fakat yandexten google giren alıskanlıklarının esiri olmus bir kitle icin basarılı olurmu zor.
tamamen yerli olmaması muhtemel olan arama motorudur.

yandex bing kökülüdür arkadaşlar bunlar yinede yerli sayılabilir elbet de ancak arama motoru saf yerli hale gelmesi yıllar alır.

(bkz: vuhuv) yerli arama motoru olarak kullanabileceğiniz içerikde sıkıntı çekmeyeciğinize inanıyorum.
yerli arama motoru. yerli diye indirdim ve kötü eleştiri falan da yapmayacağım. çünkü ben otururken birileri ürtmişse kötü eleştirmeye de hakkım olmadığını düşünüyorum. bana sadece desteklemek düşer.
umarım sonu http://www.geliyoo.com gibi olmaz. ayrıca aramayı google üstünden yapıp oradan aldığı sonuçları bize gösterecekse şimdiden siktir olup gitsin.

(bkz: geliyoo)
Yandex "kullanmayın ulan benim api lerimi" deği anda iptal olacak hede.
Yandex tabanından hizmet veren rus menşeili arama motorudur.
2 gb internet hediyesi vardı. yarısı şimdi yarısı iş bitince dedi turkcell ben de indirdim.

1 gb interneti verdi. ben de kullanmaya başladım. belli bir düzeyde kullandım ama 1 gb daha vermedi.

204 mb kalmış ilk 1 gb hakkımdan. bitince uygulamayı kullanmayı düşünmüyorum. madem vermeyecektin neden olan ediyorsun.
3.5 milyon indirilmiş turkcell uygulaması.
Google yerine kullanılabilecek alternatif bir arama motorudur.
yerli ve milli arama motorumuz diye takdim edilen arama motoru.

emin değilim ne kadar yerli ve milli ama, destek vermeye değer bence.

umarım iş görüyordur.
aradığın ağaç olsun diye über bişey başlatmışlar. bundan arama yaptırıp aramalar belli bi rakama ulaşınca ağaç dikiliyomuş. mis
gereksiz ve amaçsız bir arama motoru. bundan olsa olsa sadece motor olur ama ona'da binemezsiniz.
Yeni bir arama motoru. Ağaç dikiyorlarmış 100 arama yapınca. Çok geç kalınmış ama olsun. Yine de arayalım bakalım yaani.
Turkcell kullanıcılarına 1 GB internet hediye eden arama motoru.
- "1000.000 ağaç dikeceğiz dersin. Kim sorgulayacak?"
- "Yaani * "

Gerçekte ağaç dikmek diye bir şey söz konusu olamaz. Dikilen şeyin adı "ağaç" değildir. "fidan"dır. Fidanı alakasız yerlere dikebilirsin. Hiç biri dikildiği zaman direkt "orman" olmaz. Peyderpey 1000.000 ağaç diktin diye doğa da kurtulmaz. yılan dahil içindeki canlılar olmadan, o ekosistem olmadan, o alan orman falan değildir. Peyzaj çalışmasıdır. Korudur. insanın ormanlar kuracak gücü yok. insanları kandırmayalım.

görsel
arka planında google arama motorundan destek alan "yerli" arayamama motoru.
bence güzel bir uygulama değil.
güncel Önemli Başlıklar