bugün

ali riza demircan'in pelin çift'e söylediği sözdür.
Yeni fenomen söz.
akıllara biyoloji dersinde ilk kez üreme anlatıldığı zamanı getirir.

pelin çift'i de öteki gündem programından beri takip ederim. gayet profesyonel bi sunucuydu da o akşam olmadı demek ki *
bizde ortam böyle yarraaam diye devam etmediği için sevindiren söz öbeği.
ayrıca da eklemek isterim: çok güselsinis pelin hanım... saygılar...
Adam bildiğin sinan engin gibi konuşuyo.
dayinin konusmasi yuzunden ikide bir kulakligi kontrol ettim bozuk mu diye gb. o degilde fame olur bu.
Meali: "yaa pelin kardeş, noldu lebraaam, konuşuyordun az önce"dir. Cidden böyle dese şaşırmazdım.
uzun bir süreliğine yerküredeki tüm pelinlerin maruz kalacağı espri. bu espriyi yaparken yakın gözlüğünüzü çıkartarak kafayı pelin isimli arkadaşınıza doğru sallarsanız sözün etkisi iki kat daha artacaktır.
Adamın elleri ne derse desin, ne anlatırsa anlatsın video boyunca senkronize halde aynı hareketleri yapıyor. Ne söylerse söylesin abi.sanki kolları adamdan bagimsizmis gibi sanirsiniz müzik ogretmeni.
Yaa pelin kardeş .
aklına çektiği saksolar geldi belki.

(bkz: yaa pelin kardeş)
yaa pelin kardeş biz de ortamlar böyle işte.
[kat: yaran bkz lar].
Çok rahat demesinin sebebi acaba ben mi pisliğin tekiyim bilmiyorum ama çok ileri gittim ağzın doldu boşaltayım rahat konuş tarzında sözdü. Ya da olmayabilir. Amcamın tam kenar mahalle çocuğu tipi var o mantıkla söyledi bence. Kardeş falan derken hop kündeye. Kardeş deme lazım olur zaten.
https://www.youtube.com/watch?v=M9G9Ffr4Y-Q

esas o değil de pelin çift zor tutuyor kendini kahkahalar atıp gülmemek için. ben olsam canlı manlı demeden çoktan kahkahayı basardım ya!
ali rıza hocanın yaa nidasının son iki a harfi sayılabiliyor lan.
aklıma geldikçe hala gülerim.
canlı yayınını izlerken pelin çift in hallerine koptuğum programın yayın akışına tecavüz eden gider. ulan ne güldüm ya.
Gece gece aklıma gelen ve gülmeme sebep olan acayip komik söylem. Hahahahaaaa
güldürmüştür.
Sabah sabah aklıma gelen motto.

Yaa.
kızım benim derdim ne biliyor musun?
-Hocam allah aşkına sizin derdiniz ne?
http://www.youtube.com/watch?v=Q_w9ZU7zPW0

ulan ya hsadajshdj
Sakso ileri düzey mi onu söyle bana.
"Tv ekranlarında güzel şeyler de oluyor" dedirten bir ali rıza demircan sözüdür. Pelin çift'i mars etmiş resmen.
yaa ali rıza demircan sende çok rahat konuşuyordun.
güncel Önemli Başlıklar