bugün

Kadın seçilmelidir. Zaten kaynanası fitne fesat sokmasa bu yola başvurmayacaktır. Anti kaynana team.
kaynanasından çekmiş ve artık illallah etmiş kadındır.

istisnai şeytanlar kaideyi bozmaz tabii.
Seni seçen bir adaya denk gelirsin umarım, ileride doğacak nur topu gibi bir erkek oğlunuzun ilerki zamanlarda evlendiği zaman eşini seçmesi anti kaynana tim grubunun istikrarı için seni sevindirir umarım kaynana.
saniyeler içinde siktiri yiyecek olan kadın.
Hayatımda bulunmaması gereken kadındır.
bunu demesi için bir sebebi vardır illa ki.

ben de dedim ve annesini seçen eziği annesine postaladım. sonuç: o mutsuz, ben umutsuz, anne mutlu. O annelerinizi melek sanmayı bırakıp ne kadar bok yürekli olduklarını görebilseniz keşke.
Ileride anne olmaya aday olduğunu unutmuş kişidir. Annesinden vazgeçen adamın yanındaki hiçbir kadın vazgeçilmez değildir.
Tak sepeti koluna bas tekmeyi kıçına.
Siktiri basıp, anneye gidilmelidir.
Vefasız değilseniz tabii.
dedi kadın...
Efsane genelleme yapılan başlık. Bana göre bir erkek kesinlikle annesi ve eşine belli sınırlar çizmelidir. Annesi, eşiyle olan özel hayatına kesinlikle sokmamalı. Eşinide annesine saygı göstermesi gerektiğini bildirmeli. Çıkan herhangi bir anlaşmazlıkta tarafları dinleyip yatıştırıp haksız olan tarafa olayı güzelce iza etmelidir. Bu şekilde gelinle kaynananın bir süre sonra gereksiz tartışmaları aşabileceğini düşünüyorum.
eşini öyle ya da böyle kaybedecektir. erkek ''sen '' dese bile bunu unutmayacak, arada kalmışlığının acısını çıkartacaktır. akıllı kadın uzlaşır ve asla bu cümleyi kurmaz.
Tatile ihtiyacı vardır. Orta yol bulunmalıdır.
(bkz: Sen kimsin ya)
Bu kadar zayıf karakterde olmak için ne yapıyorsunuz? Erkek modeline de asla taviz verilmemesi gereken, eş olmaya lâyık olmayan kadındır. Yılanın başıda soruya maruz kalandır.
siktir git bakıyım nasıl gidiyon denilesi kadındır.
patlicanla doverim yemin ediyorum.
ileride anne olunca cabucak kapi onune koyulan, hayirsiz evlatlar yetistirmeye meyilli kimselerdir.
"annen" diyerek ters köşeye yatırılması gereken kadındır.
annem dediğiniz taktirde kırılacak olan,
aynı zamanda
kendisini seçtiğinizde de bunu her ortamda dillendirecek kadındır.

her yönden tehlikeli bir durum.

uçan tek gözlü penguenler diyip ortamda şok yaratabilirsiniz.