bugün 521 başlık
125

yaşlı kadın genç erkek ilişkisi

1. 3 -1
    kadın ile erkek arasında uzaktan bakınca anlaşılan yaş farkı bulunması ve bu farkın kadının büyük olması lehine olması ve bu iki kişinin eş veya sevgili olmaları durumunda gerçekleşen bir durumdur.

genelde sokakta beraber görülmeye çekinme sorununu doğurur. en azından el ele tutuşmak zor olur gibi.
  2. 2 -2
    belki de erkeğin jigolo olduğu ilişkidir. alan memnun satan memnun.
  3. 1 -1
    her şey cinsel tatmin için diyen kişi için makul görülebilecek bir olasılıktır. ancak cinsel tatmin mümkün mü? ve herşey cinsel tatminden mi ibarettir?...gibi sorulara olumlu yanıt vermemiz mümkün olmadığından, sorgulanması son derece doğru bir tercihtir.

öte taraftan, cinsellikten başka bir dayanağı da yoktur. yani; o yoksa bu yoktur, bu yoksa o yoktur, böyle bir şey işte.
  4. 0 0
    genç erkek için, yani 18 - 19 yas civarı, olumlu sonuçlar doğurabilecek hadisedir. zira o yaşlarda pek çok erkek kendinden yaşça pek büyük kadınlara ilgi duyar. genç arkadaş hem psikolojik hem de cinsel anlamda tatmin olurken, kendinden yaşça büyük sevgilisine de, özellikle yaş civarı 40 ise, sonu gelmez hazlar yaşatır. olumlu bir hadisedir.
  5. 1 1
    yaşlı kadınlar için kendisini daha genç hissetmesini sağlayan bir olaydır. mamafih genç erkeğin isteklerine ayak uydurabilirse, gençleşiyorda.
  6. 0 0
    (bkz: pınar altuğ)
    (bkz: yağmur atacan)
    (bkz: comandante pınar altuğ)
  7. 0 0
    seda sayan
    onur şan
  8. 1 1
    taraflardan her ikisi de reşit olmuşsa sorun olmayacak bir ilişki bu. yaşlı erkekle genç kadın ilişkisinde olduğu gibi, kadının aman içerisinde oluşturduğu maddi imkanlar bu kez erkek tarafına sunulur.
    cinselliğin tabu olması ve kadınların ilerleyen yaşlarda bunu tabu olmaktan çıkarması erkeğin lehinedir. erkek "verecek mi, vermeyecek mi" meseleleriyle uğraşmaz en azından.
    bu da, cinsel heyecan geçtikten sonra bitmeye mahkum bir ilişkidir.
  9. 0 0
    en sağlıkli ilişkilerin başında gelir.. olgun kadın gibisi yok, tecrübeli kadınlar daha çok mutlu ediyor.
  10. 0 0
    (bkz: seni annem gibi sevdim)
  11. 1 1
    (bkz: abla deme lazım olur)
  12. 1 1
    büyük ihtimalde kadın tarafında para olan ilişkidir. kadın ölünce para erkeğe kalacak ve erkek de yeni sevgilisiyle parayı çatır çutur yiyecektir.
  13. 0 0
    geçici ama uzun sürebilen ilişkilerdir.

bu tür ilişkiler yaşı küçük olan tarafa inanılmaz tecrübeler kazandırır. kısacası; özellikle erkekler için gereklidir.

nedendir, biliyor musun;
    her gece rüyama girişin,
    her gece şeytana uyuşum,
    bembeyaz çarşafların üstünde;
    o.v.k
  14. 1 1
    yaşlı kadın tecrübesini konuşturur, genç eleman ise makinasını.
  15. 5 0
    25 yaşlarında felanım yaz tatili için Almanya'dan Türkiye'ye gelen bir türk kızıyla tanıştım. o kızla güzel bir hafta geçirdik. süreçte telefonlaşıyoruz . hatta annesiyle de konuşuyorum. neyse ertesi yaz annesiyle ankara ya gelecek kızla onlara rehberlik etmem konusunda sözleştik. yaz geldi sonra kızının işi çıktığı için annesi tek başına çıka geldi. gelirken bana çikolata getirmiş. ben de ne edem gezdiriyorum kadını. bir gece içkili bir mekana götür beni dedi. ben de aldım götürdüm. ilerleyen saatlerde alkolün de etkisiyle bu kadın sapıtmaya başladı, elimi tutmaya çalışmalar felan. neyse kadını otele götürdüm. arabada odasına gelmemi bana bir hediyesi olduğunu söyledi. ne kadar kaçmaya çalışsam da başaramadım ve onunla beraber odasına çıktım. odaya girer girmez boynuma sarıldı ağlamaya başladı. eşi öldükten sonra eline erkek eli değmediğini bazı şeyleri unuttuğunu felan söyleme başladı. ne yapacağımı ne diyeceğimi şaşırdım haliyle . bir ara kaçmayı düşündünsem de bir rezalet çıkmasından çekindiğim için ar kadını teskin etmeye karar verdim.. bir süre konuştuktan sora bana sarılıp uyumak istediğini söyledi. merhamet duygusuyla peki dedim yatağa uzandık. hemen uyudu. ben de usulca odadan çıktım. arabama bindiğimde bir duygu boşalması yaşamış olmalıyım ki hüngür hüngür ağlamaya başladım. biraz sakinleştikten sonra bir sigara yaktım. sigaradan derin bir nefes çektim. akabinde gaza basıp, ankara sokaklarında bilinçsizce turlamaya başladım. bir ara kendimi çevre yolunda buldum. arabamı yeni almıştım. motorunu açmak geldi aklıma. ve sürat yapmaya başladım. sonrası bir trafik kazası..öldüm.
  16. 0 0
    hiç tasvip etmediğim bir ilişki. duyduğum kadarıyla başlarda hoş gelip sonradan kusturuyormuş.
  17. 0 0
    hz muhammed'in sünnetidir. onlar birbirlerini sevmişse bitmiştir.
yaşlı kadın genç erkek ilişkisi ile alakalı başlıklar